Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm a housewife <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/tretinoin-cream-005-buy-online-uk.pdf#italy ">tretinoin 0.05 cream uk</a> They had been on the ocean for about two months and were low on supplies. They were out of food and were down to "some juice and some honey." She said they were able to catch fish, but they didn't see any boats. <a href=" http://www.hardmusica.pt/order-elimite-online.pdf#actually ">can i buy elimite over the counter</a> Cohen stands accused of presiding over a broken businesswhere employees were encouraged to push the envelope to get thatextra investing edge, with little regard for whether they wereacting honestly and within the law. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/amoxicillin-order-online-uk.pdf#sting ">where can i get amoxicillin uk</a> Early in the season Kuroda pitched like he would become part of the Cy Young conversation. He came untracked after throwing eight scoreless innings to defeat the Angels on Aug. 12. In four outings since, he had been clobbered as he went 0-3 with a 7.43 ERA. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/aloe-cadabra-cvs.pptx ">aloe cadabra whole foods</a> While some appreciate the mindless right-wing repetition of ideological talking points in denial about climate change science since they think it discredits the whole right-wing movement among most reasonable people, I think this denial, backed by the powerful fossil fuel industry, does indeed get in the way of effective action being taken by businesses, government and individuals. True conservatives would look to a real solution as suggested by J Rhodes above using market forces, but the fossil fuel industry and their supporters seem concerned only with their short-term profits. They rather take a crap-shoot with our atmosphere, relentlessly adding even more carbon even though CO2 levels have already risen from about 280 to 400 parts/million since the industrial revolution with signs of climate destabilization already evident. "Conservative" used to mean "prudent," but now it often means blindly supporting the fossil fuel industry's radical, risky experiment on our atmosphere. Sad. <a href=" http://www.autoempleo.net/generic-metoprolol-tartrate-50mg.pdf#ideal ">buy metoprolol 50 mg</a> The market for wearable exercise devices is now a $1 billionbusiness and is expected to grow 24 percent with 94 milliondevices sold by 2018, according to Adarsh Krishnan, senioranalyst at New York-based market intelligence firm ABI Research.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Do you need a work permit? <a href=" http://www.velcourt.co.uk/generic-nolvadex-uk.pdf ">generic nolvadex uk</a> There is a disconnect between the festival and the town that becomes starkly apparent in low-rise cinderblock residential towers on the far side of Bayreuth, near a small Jewish cemetery. There the glittering world of tuxedos, ball gowns and the luxury German automobiles seems almost to be on another planet - or in one of the faraway locales in Castorf's staging. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/atorvastatin-80-mg-picture.pdf#independence ">atorvastatin (lipitor) 20 mg tablet</a> Joseph Manuel Hunter, 48, nicknamed "Rambo," was arrested by Thai authorities after a sting operation led by the U.S. Drug Enforcement Administration, along with Timothy Vamvakias and at least three others on the resort island of Phuket on Thursday. <a href=" http://drakeed.com/clomiphene-citrate-50-mg-reviews.pdf ">buy generic clomid at 100mg</a> Earlier this week, shareholder advisers Institutional Shareholder Services, Glass, Lewis & Co. and Egan-Jones Proxy Services all issued reports in favor of the Michael Dell deal. The proxy firms pointed to the certainty that would come from the buyout, especially in light of Dell’s deteriorating financial position. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/finasteride-proscar-propecia-price-canada.pptx#conducted ">buy finasteride online 1mg review</a> "We expect to have all the permits in the bag, includingfrom Montenegro, in the next few months," Flavio Cattaneo said in an interview. "It will take four years to build so we canexpect the link to be operative in 2017." <a href=" http://beetperformer.com/igf-1-lr3-and-igf-cycle.pdf#intentions ">igf 1 online kaufen</a> A state law enacted earlier this year with a push by Gov. Andrew Cuomo expanded a ban on military-style weapons, requires mental health professionals to report threats, limits magazines to seven bullets, taxes bullets and creates a registry to keep guns out of the wrong hands. It was approved a month after the Newtown, Conn., school massacre.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).