Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How long have you lived here? <a href=" http://www.hlmaja.ee/?ciprofloxacin-500-mg.pdf#observe ">ciprofloxacin cipro 500 mg</a> "I hope (I'm) more optimistic because (Saturday) I was pretty (down)," Rodriguez said. "One thing I'm really excited about is to get an MRI, get a full workout, like you guys have seen, in front of our whole staff. <a href=" http://www.law-business.com/?buy-gabapentin-online-canada.pdf#tail ">neurontin 800 mg 50 cent film tb</a> The British-born Elson met White when she appeared in the White Stripes' "Blue Orchid" video. They tied the knot in 2005 in Brazil and separated in 2011, heralding their split by throwing a big bash in honor of "their 6th anniversary and their upcoming divorce." <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/clindamycin-for-bv-dosage.pdf#ton ">clindamycin phosphate gel for acne scars</a> Truism or not, politicians and bureaucrats NEVER seem to &#8220;get it&#8221;. They are ALWAYS the &#8220;enemy of reason and logic&#8221;, and it has been from them that the mindless unrestrained printing of more and more American dollars with NOTHING “behind them” may someday reduce the value of a dollar to Monopoly money. <a href=" http://schell.com/?buy-sumatriptan-online-canada.pdf#present ">cheapest place to buy imitrex</a> The 25-year-old Lomachenko won a gold medal at 125 pounds in 2008 in Beijing and another at 132 pounds in 2012 in London. One of the most accomplished amateur boxers in the history of the sport,   Lomachenko also has said he would like to fight for a world title in his second pro bout. <a href=" http://atomsystem.com/where-to-buy-minoxidil-rogaine.pdf ">where to buy minoxidil (rogaine)</a> Turkey was hit by a wave of protests against Prime Minister Recep Tayyip Erdogan's Islamic-rooted government in June, sparked by a heavy-handed police crackdown on an environmental sit-in at a park near Taksim.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

This is the job description <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?erectzan-independent-reviews.pdf#tomb ">erectzan customer reviews</a> The contract states: "The company has no duty to provide you with work. Your hours of work are not predetermined and will be notified to you on a weekly basis as soon as is reasonably practicable in advance by your store manager. The company has the right to require you to work varied or extended hours from time to time." <a href=" http://audio-republic.co.uk/orlistat-uk-reviews.pdf ">orlistat uk shortage</a> The equity selloff this week has come in the face of growingevidence that the global economy is picking up steam, whichwould normally support demand for stocks, making some analystscautious about reading too much into the moves. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/order-promethazine-codeine-syrup-online ">phenergan 12.5 mg suppositories</a> Seven months later the Sunni Muslim family is living in hiding in the house in Lawan, a concrete sprawl on the city's southwestern edge, after authorities denied Abu Bassim a residency permit which would let him live in the neighborhood. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-20-mg-tablet-recall-battery.pdf#severely ">cost of atorvastatin 40 mg filmtabletten nebenwirkungen</a> Who's been drinking from the fountain of youth? We reveal the secrets of Hollywood stars for whom time appears to have stopped, and point out a few others who could use a little help on the anti-aging... <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-dose-for-bipolar-depression-equation.pptx#pets ">order aripiprazole online real</a> The commission released a report showing it had received more than 20,000 pages of documents during the Lopez probe, but there was nothing about Kellner in the final document. Collins, Silver and members of the Assembly ethics committee had also been interviewed by the commission at the time.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).