Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What part of do you come from? <a href=" http://www.mobatec.nl/web/generic-metoprolol-tartrate-potassium-level.pptx#chief ">metoprolol online login</a> "The street was like a river, and I knew it was time to go," said Kitty Kintzing, 65, an artist who fled her ground-floor apartment at the mouth of Boulder Canyon on Thursday morning and took shelter at an American Red Cross facility in town. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?mail-order-pharmacy-wilkes-barre-pa.pptx#losing ">california pet pharmacy discount codes</a> A bigger focus on gaming would indeed mean that BlackBerry is hoping to catch the attention of a lot of different core demographics with one device, even if the rumors would also suggest they aren't necessarily striking out to suck in folks craving the latest high-end specifications. With a Super AMOLED 720p display, and another dual-core processor, people who need the latest and greatest probably won't even give the A10 a second glance. <a href=" http://fireflyitservices.com/prescription-clomid-cost.pdf ">can i buy clomid over the counter in philippines</a> As the situation in Syria shows, the consequences and human costs of inaction by the Council are enormous. The body is not merely made irrelevant, but actually provides legal and political cover for crimes already committed, and implicit permission for their repetition. <a href=" http://www.ext.fi/buy-acyclovir-800-mg-no-prescription.pdf ">buy acyclovir 400 mg</a> A stronger dollar has "absolutely curbed my appetite to buy U.S. real estate," said Anant Bokar of Mumbai, India, who has invested in property in the San Francisco area. "I would much rather hold my money at home and look at buying here (in India) since house prices are low due to higher inventory." <a href=" http://dsg.cz/wellbutrin-xl-price-comparison.pdf#classroom ">generic wellbutrin sr 150mg</a> San Francisco police arrested 21-year-old Michael Montgomery in connection with the stabbing on Thursday. They said the altercation began as a shouting match between fans of the rival teams outside a bar blocks from AT&T Park.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm in a band <a href=" http://brunswickguitars.com/cheapest-nolvadex.pdf#threshold ">buy cheap nolvadex online</a> In its latest health check of the world economy, theInternational Monetary Fund cut its 2013 growth estimate forRussia to 2.5 percent from 3.4 percent. It sees Brazil growingby 2.5 percent, down from 7.5 percent three years ago. <a href=" http://www.arnulfus.nl/does-differin-work-on-back-acne.pdf ">back acne differin</a> It is perhaps unsurprising then that the brief for designers, all graduates from the KLC School of Design, was that anything used in the bedroom, situated in a fantasy &ldquo;Castle on the Loch&rdquo;, should fulfil various eco-credentials such as being made from renewable sources, recycled materials or should be long-lasting. <a href=" http://drakeed.com/rizatriptan-10-mg-price.pdf ">can i buy maxalt online</a> The publishers have already turned the classic stories into eBooks, available on the Kindle and iPad, but adding a touch-screen component can make a big difference in the way children interact with the tales. <a href=" http://www.world-television.com/buy-betamethasone-cream-005.pdf#conspicuous ">buy betamethasone cream</a> Packaging Corp of America said it would acquiresmaller rival Boise for about $1.28 billion to increase itscontainer board capacity. Packaging Corp's offer of $12.55 pershare represents a premium of 26 percent to Boise's . <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/sumatriptan-tablets-usp-100mg.pdf#valley ">imitrex back pain</a> “Nothing involved in this study is classified at all,” Dunlea told FoxNews.com. “We’re doing an evaluation. This is an assessment of what is known in the science literature about some of the proposed engineering techniques -- both solar-radiation management and carbon-dioxide removal.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).