Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Can I use your phone? <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/permethrin-cream-1-for-scabies.pdf ">permethrin lotion 1 scabies</a> The main studio, where most of the 14 hours of live contentwill be filmed, features orange hues that evoke the logo of theparent company. But there are also a lot of blue and gold tones- colors that a design firm told Al Jazeera would appeal to anAmerican audience. <a href=" http://www.kfc.pt/lowest-price-propecia-uk-rma.pdf#embarrassing ">propecia canada generic qvar</a> But if the film is a failure as an historical biopic, it’s also a surprisingly effective, often jolting reflection of our own times. Landesman is clearly aware that it’s impossible to view the movie without imagining how such a tragedy would unfold today. And he highlights the differences with pointed insight. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/wellbutrin-buy-on-line.pptx ">buy wellbutrin xl 300 mg no prescription</a> The app has several nice little touches, such as a Task Clear button to quickly get rid of running apps, a Usage list that tells you which of your apps uses the most power, and a System Status page that gives estimates of how much talk time your battery offers at that moment and how much you have in video playback. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-100-mg-street-price-ksa.pdf#another ">desyrel sleeping pill names</a> They would have had the cigars out by half-time had it not been for the overworked Koshelev. He tipped a powerful shot from Carroll over the crossbar before frustrating Andre Wisdom for a second time. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/where-to-buy-xenical-in-singapore.pdf#weather ">buy xenical 120mg</a> The company should be similar to other utility firms in having clear earnings and a slow and steady business model &ndash; some of the key ingredients in paying regular dividends to incomeseeking shareholders. It is also slowly adapting to the digital future.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/enalapril-cost-uk.pdf ">enalapril price uk</a> Black Hat General Manager Trey Ford said that the NSA hasconfirmed that Alexander will speak at his conference, which isowned by UBM Plc, a global media company. Security willbe heightened and Alexander will take questions from theaudience, Ford said. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/macrobid-100mg-price-comparison.pptx#parlour ">macrobid 100mg capsule</a> Morsi has been held in an undisclosed location since his ouster. Hundreds of Brotherhood leaders and supporters have been detained since the coup, including the group's supreme leader, Mohammed Badie, and his powerful deputy, Khairat el-Shater. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-cyproheptadine-periactin.pdf#unity ">cheap periactin pills online</a> Matt Bryden, the former head of the U.N. Monitoring Group on Somalia and Eritrea, said via email that al-Kene and Umayr are known members of al-Hijra, the Kenyan arm of al-Shabab. He tive of Saleh Ali Saleh Nabhan, <a href=" http://www.balderbuss.se/bupropion-mail-order.pptx#hoist ">order online zyban </a> Speaking after EADS also confirmed an increase in the Airbusorder target and unveiled upbeat mid-year earnings, Enders didnot rule out job cuts in the group's 45,000-strong defence andspace operations, which will be based in Germany. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-50-mg-quanto-costa-ltda.pptx ">seroquel coupons card europe</a> It’s widely accepted that whoever is appointed will need to have the personal clout to reconcile the two factions within the company responsible for the Windows and Office software. Although these products are the source of most of the company’s revenue the teams behind them are famously antagonistic to one another.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).