Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

An estate agents <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?is-there-an-over-the-counter-alternative-to-flonase.pdf ">flonase generic name</a> Wells and Dylan Walsh’s Detective Al Baker, who form the investigative and romantic core of the show, will still have Jane Curtin’s Dr. Joanne Webster as their prickly, but highly skilled medical examiner. <a href=" http://www.tcheaz.com/seroquel-xr-300-get-you-high.pptx ">seroquel 25</a> Asked whether he would take action against Syria if he fails to get approval from Congress, the president said his request to lawmakers was not "an empty exercise." But he said that as commander-in-chief, "I always preserve the right and the responsibility to act on behalf of America's national security." <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/trental-tablets.pdf ">pentoxifylline trental 400</a> There are also purists who see writing code as an art form in itself - it can be "ugly" or "beautiful" - and strive for ever more elegant forms of code, according to author Steve Weber, who has written on the success of the model. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/apex-female-terrain.pptx ">female terrain</a> The U.S. firm said it had been made aware of "similarallegations" of kickbacks in 2012 by a former sales manager. Itsaid the firm had opened an investigation at that time involvingstaff interviews, e-mail monitoring and expense report audits. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/ivermectin-online-uk.pdf#electrical ">buy ivermectin for humans uk</a> LOS ANGELES, Aug 2 (Reuters) - Three weeks after itspremiere, "Sharknado" is still raining down great whites andhammerheads for the U.S. cable television network Syfy - andeven splashing them across movie screens.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Not in at the moment <a href=" http://dsg.cz/buy-renova-cream-uk.pdf ">renova cream .02 reviews</a> "I do believe that if we can resolve the issue of Iran's nuclear program that can serve as a major step down a long road towards a different relationship," Obama said. "We should be able to achieve a resolution that respects the rights of the Iranian people while giving the world confidence that the Iranian program is peaceful." <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-250-mg-tablet-tabletki.pdf ">terbinafine 250mg treatment online</a> But, if Mr Navalny can garner enough votes to force a second round &ndash; and he claims he only needs one in ten Muscovites to back him to make that happen - the gamble could well backfire, putting what some Russian commentators call &ldquo;the most serious challenger to Putin since Mikhail Khodorkovsky&rdquo; within striking distance of one of the most powerful political jobs in the country. <a href=" http://www.markolukac.com/urorec-8-mg-generic.pdf ">urorectal septum</a> As the House of Representatives prepares to debate a farm bill that would slash $20.5 billion to the Supplemental Nutrition Assistance Program, a handful of Democrats are living on $31.50, the average weekly benefit of a food stamp recipient, in hopes it might stop Republicans from voting for the cuts. <a href=" http://jeremyjon.es/erfahrung-mit-lovevitra.pdf#shape ">lovevitra wirkung</a> &#8220;Now at the completion of Kepler observations, we know our galaxy is filled to the brim with planets,&#8221; Borucki said at a news conference. A large portion of these planets are small like Earth, not gas giants like Jupiter, he noted. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/alli-amazoncouk.pdf#visual ">alli in stock online uk</a> Alas, after falling to the Seahawks, 34-22, in Glendale, absorbing their second division loss in five days, the new-look Cardinals are back in the same old leaky boat. Their offense is stagnant, sabotaging a talented defense and a team that could be a playoff contender. Meanwhile, their new quarterback is second only to a Manning in a high-profile category.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).