Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How do you know each other? <a href=" http://www.hortidiveio.it/driminate-50-mg.pdf#steve ">driminate ingredients</a> Entering the last week of earnings announcements, a numberof retailers are due to report, including J.C. Penney Co on Tuesday. Target Corp is due to report on Wednesdayand GameStop Corp is scheduled to report on Thursday. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/revatio-pills.pptx#marvel ">revatio pills</a> China is projected to have 636 million people over age 50 - nearly 49 percent of the population - by 2050, up from 25 percent of the population in 2010, according to the U.S. Census Bureau. So who will care for them? <a href=" http://www.taalgewoon.nl/price-for-nugenix.pptx#deserved ">livestrong nugenix</a> But Stafford and his representation have left open the possibility of cashing in one more time if the quarterback lives up to his massive potential. By agreeing to a three-year extension, Stafford would be just 29 years old when the contract expires. <a href=" http://vcreme.edu.vn/flonase-buy-uk.pdf#attending ">order fluticasone online</a> The European Parliament's health committee backed the Commission's proposals for much larger health warnings on packets than at present, but stopped short of a mandatory ban on tobacco company branding as in Australia, which some lawmakers had wanted. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-25-mg-every-other-day-spanish.pdf#roof ">abilify lawsuit commercial vmas</a> Before long the “breakout sessions” — intended to allow founders to corral promising recruits — have degenerated into a steady roar of cross-talk that interferes with the remaining presentations.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Cool site goodluck :) <a href=" http://sinestezia.com/purchase-methotrexate.pptx ">methotrexate injection purchase </a> Diseases can spread quickly through both animal and human populations if they're not properly contained. In fact, climate change--more specifically, warmer temperatures--has already affected diseases that impact wildlife and agricultural systems. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/buy-hydrochlorothiazide-uk.pdf ">buy hydrochlorothiazide uk </a> &#8220;We do have a problem,&#8221; said Peter Bolton-King, the Royal Institution of Chartered Surveyors&#8217; global residential director. &#8220;There is an imbalance of supply and demand, which of course can only help to fuel house prices.&#8221; <a href=" http://www.wildfirerhc.org/cipralex-sleeping-tablets.pdf#saddle ">cipralex 5mg to 10mg</a> Two days later Prince Andrew was walking in the gardens away from the palace when he was approached by the officers who sources claim ordered him to get to the ground before he identified himself. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/buy-contiflo.pdf ">contiflo od 0.4mg para que sirve</a> Many bankruptcy experts say Rhodes is likely to find Detroit eligible, though his ultimate ruling is hardly a foregone conclusion. "Chapter 9 is never routine," said Juliet M. Moringiello, a law professor at Widener Law School in Harrisburg, Pennsylvania, who has followed proceedings in the Detroit case. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/propranolol-mail-order.pdf#supporting ">propranolol 20 mg</a> The debt ceiling, which could come up next week, is far moreconsequential because it could rattle world markets and lead toa downgrade of the government's credit rating or to default.Without Congress' approval, the government will be unable toborrow money to pay its debts sometime in mid-October, accordingto the Treasury Department.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).