Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to withdraw $100, please <a href=" http://www.rodyb.com/clomiphene-citrate-buy-online-uk.pdf ">clomiphene citrate buy online uk</a> In the new study, Chinese researchers interviewed the family and close friends of a father and daughter both killed by H7N9 in eastern China to figure out how the virus might have spread between them. Both patients lived in the same household, were critically ill during the investigation and could not be interviewed. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/nexium-40mg-price-uk.pdf#slave ">nexium esomeprazole 40 mg price</a> The sources said KKR also arranged a $400 million revolvingloan facility that does not back the acquisition and will onlybe drawn if Gardner Denver engages in a takeover of anothercompany or in another major investment. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/lamictal-rashes-symptoms.pdf ">lamictal rashes pictures</a> Conservative firebrand Sen. Ted Cruz (R-Tex.), who made himself the face of the GOP effort to block Obamacare through the funding bill, pledged Monday to donate his salary to charity during the shutdown. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/rx-express-pharmacy-stockton-ca.pdf#travel ">morphine sulfate online pharmacy</a> But the Halsey book is far more serious. There is no evidence of wrongdoing, but it sets out clear contradictions between a referee&rsquo;s behaviour and the &ldquo;beefed-up&rdquo; integrity measures that were put in place in time for the 2010-11 season. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/diflucan-dose-yeast-infections-always-cure-all-515 ">amoxicillin where to buy uk llp</a> "This form of the disease is the most common form in Australia and New Zealand, and the authorities there have taken steps to make sure than warning labels about good hygiene practice are put on bags of compost."

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to order some foreign currency <a href=" http://www.tintypegallery.com/purchase-gabapentin-300-mg.pdf ">buy gabapentin</a> “We appreciate that part of our contribution is to make sure that our services are of the highest quality and the trust’s managers and staff are working as hard and quickly as they possibly can to achieve this.” <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/sumatriptan-back-order.pdf ">order imitrex online no prescription</a> Foundry aspires to make 50 investments through its $2.5million syndicate in companies on AngelList by the end of 2014,according to a blog post by partner Brad Feld. It will invest$50,000 in each startup, and will supplement that with fundsfrom what it hopes will be a $500,000 syndicate. The fundsFoundry invests will come directly out of its Foundry Groupfund, Feld said. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/best-site-to-order-finasteride-dosage.pptx#crash ">proscar hair loss results jmeter</a> Ben Yearsley, a director of the stockbrokers Charles Stanley, says: ''The key is looking at where the business will be in 10 years' time. If you go back five years, many were predicting the postal service couldn't survive the internet revolution. But if you look at how much we use services such as Amazon and eBay now, demand for parcel deliveries is only likely to increase. <a href=" http://radiocfxu.ca/?misoprostol-buy-uk.pdf ">where can i buy misoprostol online</a> The Nets have arrived in Brooklyn. Celebrate the arrival of the Brooklyn Nets to the Barclay Center by owning a pic of your favorite Net. Or own a piece of Nets history with a photo of a Nets legend. Find a photo today. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-free-trial-offer-tls.pdf ">abilify free trial offer pdf</a> I ask her in what area of New York she lives and she gives me a look. Is it somewhere very central, I stutter. She bats the question away literally with her hand &ndash; without uttering a word.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).