Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

We used to work together <a href=" http://puurveltman.nl/keflex-750-mg.pptx ">para que es el keflex 500 mg</a> "There are fewer opportunities now in traditional professions, and necessity is the mother of invention," says Ms Moses, a former Goldman Sachs banker who also used to be an adviser to former UK Prime Minister Gordon Brown. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheapest-way-to-get-accutane.pdf ">how to get accutane cheap</a> Television talk show hosts and commentators started the buzz about who the candidates from the Republican and Democratic parties could be after it was learned that former Secretary of State Hillary Clinton was getting back in the public eye by hitting the speaking circuit &#8212; and getting $200,000 a speech &#8212; and recent polls indicated she received higher ratings than potential challengers. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/isotretinoin-research-solution-80ml.pdf ">isotretinoin research solution 80ml</a> Denice Addy, the South Plainfield grad with the dental assistant diploma, has a job now. But Everest didn’t help her get it. She found it herself, at her kids’ dentist’s office. First the office brought her on as an intern, and then hired her outright. “My school actually didn’t help. Of course they’re going to take that and say that I did. But in all actuality I found it myself,” she said. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/escitalopram-uk.pdf#banisters ">escitalopram uk</a> Mulligan's appointment was a sign of how seriously the Army takes the Hasan case, Corn said. Mulligan has served in high-level Army positions in Iraq, Germany and the United States, according to an official biography. <a href=" http://theclocktowernyc.com/cheap-sex-pills-7-eleven.pdf#heading ">sex pills 7 eleven</a> In a typical laundry list of risk factors appended to all company IPO filings, Twitter warned it was heavily reliant on advertising revenue. It said more than 87 percent of its revenue came from advertising in the first half of 2013.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.czwg.com/much-does-abilify-cost-without-insurance-wtc.pdf#sweetheart ">buy abilify side effects anxiety</a> One reason why caffeine may be a mild anti-depressant is that as well as making you more alert, it increases levels of neurotransmitters in the brain, like dopamine and serotonin, that are known to improve mood. <a href=" http://ascofarve.com/?anavadriol-test.pdf ">anavadriol test booster review</a> German Chancellor Angela Merkel, one of the biggestproponents of the trade deal, said on Saturday that Europe mustmake sure its concerns about U.S. surveillance are not sweptunder the carpet as the talks proceed. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/zyprexa-klonopin.pdf ">olanzapine overdose</a> Israel, which is not a signatory to the Nuclear Non-Proliferation Treaty, is widely believed to possess several hundred nuclear warheads. The chance of it using nukes in such a counterattack on Syria "is low, but not zero," Cohen said. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/synthroid-100-mg-efectos-secundarios.pdf ">how much does synthroid cost</a> Non-sedating oral antihistamines (cetirizine, loratadine) are worth taking but will not completely stop a reaction. Your main strategy has to be protective clothing, repellent lotions and perhaps a &ldquo;midge trap&rdquo; (calor.co.uk/midge) to create a pest-free zone. <a href=" http://blog.staffnurse.com/can-i-buy-metformin-over-the-counter-in-australia.pdf ">where can i buy glucophage</a> Two pitches later, Lillibridge — who was going to be pinch-hit for with Travis Hafner until Nunez tied the game — singled to left, bringing Nunez home to give the Yankees the lead and make a winner of Joba Chamberlain (2-0), who pitched a scoreless eighth. Rivera closed the door in the ninth, picking up his 32nd save in 34 opportunities.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).