Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/prozac-helps-joint-pain.pdf ">prozac nation watch online megavideo</a> Analysts said the decision by consumers to spend more on the pricier 5S benefits Apple. The company's shares rose on Wednesday, touching a one-month high above $502. Canaccord Genuity analyst Michael Walkley estimated that the iPhone 5S is outselling 5C by 2.5 times to 1. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-research-nolvadex.pdf ">where to buy tamoxifen bodybuilding</a> He is confident there's money in what he calls his Autopsyas a Service, and hopes to launch the first of at least 18digital autopsy facilities in Britain in October, workingclosely with local authorities. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/retin-a-uk.pdf ">retin-a uk</a> Coke's family said she left the house to meet the caller, hoping to be gone for a half hour, but never returned. Coke's daughter then tracked her mom's work and personal iPhones using a GPS application. Both had apparently been dumped: one on a Richmond, Calif., Highway, the other near Oakland, Calif. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/zyprexa-quitting.pdf ">olanzapine quetiapine risperidone</a> U.N. Secretary-General Ban Ki-moon said the study was a call for governments, many of which have been focused on spurring weak growth rather than fighting climate change, to work to agree a planned U.N. accord in 2015 to combat global warming. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/illegal-buy-tamoxifen-online.pdf ">buy cheap nolvadex pct</a> Forty-five players made either their first or second all-star team Tuesday night. Rivera, baseball&rsquo;s all-time saves leader, pitched in his 13th and last Midsummer Classic. The respect for him throughout baseball is unmatched, but he is still making the showcase on merit &mdash; this year, he has a 1.83 ERA and 30 saves.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could I order a new chequebook, please? <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-online-prescription-test.pptx ">metoprolol and atenolol together</a> We found an agency that was politically isolated and super-secret, but not the least bit interested in wiretapping the phones or reading the mail of Americans. NSA had been pulled in, reluctantly focusing on anti-Vietnam War demonstrators and civil rights activists by the Nixon administration. <a href=" http://www.world-television.com/orlistat-online-order.pdf ">xenical orlistat buy online usa</a> Similarly, the SAT isn't always the best indicator for how a student will perform in college. These tests can't completely capture a person, let alone their full potential.  As with most other metrics, it becomes only one data point in a sea of information and analytics. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?alivel-price.pdf#bust ">alivel mg</a> (RTTNews.com) - The German market is moderately lower on Friday, as investors were hesitant to take positions in the backdrop of tension in Syria and worries about stimulus tapering by the Fed. Asian stocks were broadly higher, following Wall Street, as it became clear that the U.S. may have to act alone against Syria. <a href=" http://www.world-television.com/buy-stromectol-scabies-online.pdf#supper ">where to buy oral ivermectin for dogs </a> Attorneys specializing in securities industry cases estimatelosses tied to the sell-off of as much as hundreds of millionsof dollars for the year, though Financial InstitutionsCommissioner Rafael Blanco said it was "impossible" toaccurately tally the damage. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/methotrexate-injection-dosage-for-ra.pdf#arrive ">methotrexate usp msds</a> As much as mobile device consumers are excited of the news that there are many additional models to come, Gotta Be Mobile maintains that there are no official statements released pertaining to what variations we should expect to see. They further state that there is also no information on whether the Galaxy Gear model will remain the flagship smartwatch or whether Samsung has other plans in mind. Samsung Galaxy Gear is currently retailing at $300, which is twice as expensive as other smartwatches in the market like the Pebble.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).