Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

The manager <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/zovirax-order-online.pdf#party ">order acyclovir no prescription </a> These Azeri exports are set to compete with supplies from Gazprom, which holds a monopoly on exports of Russian gas and covers a quarter of Europe's gas needs through pipelines. For Rosneft, an Azeri deal would be its foreign foray that could put it into direct competition with Gazprom in sales to Europe. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-alli-online.pdf#wool ">alli order</a> A report released May 7 estimates 26,000 people were the victims of unwanted sexual conduct last year, a 34 percent increase from 2010. Some have attributed this sharp rise to a greater willingness to report these assaults. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/buy-cheap-paroxetine-online.pdf ">buy cheap paroxetine online</a> Local porgies are vying to earn that first-place recognition. Capt. Bill Doll and his Sheepshead Bay-based Jet made his Thursday’s porgy search at some of his favorite hot spots off Sandy Hook, which kept his 20 anglers happy. Thursday’s pool porgy was 3.5 pounds. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/suhagra-tablet-how-to-use.pptx#assumption ">suhagra 50 cipla</a> "Clearly the soft patch has had a bigger impact on Mexico'supcoming middle class and not necessarily on the wealthiersegments of the economy, which continue to consume," said WillLanders, an equity portfolio manager at BlackRock. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-weight-gain-wikipedia-lamictal.html ">zoloft commercial original rock</a> Relations between Islam's two main denominations have been put under further strain from the civil war in Syria, which has drawn in Shi'ite and Sunni fighters from Iraq and beyond to fight against each other.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could you tell me my balance, please? <a href=" http://vitripiazza.co.uk/mirtazapine-15mg-reviews.pdf#cancel ">mirtazapine tablets 15mg</a> The group was charged with trespassing, failure to comply with a park sign and failure to comply with a lawful direction while staying in the park after 10 p.m. on Oct. 7 to read thousands of names of dead soldiers who served in Vietnam, Iraq and Afghanistan. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/amoxicillin-500mg-capsules-used-for#choked ">amoxil tablets during pregnancy</a> The Rangers’ top-pair defenseman sealed Monday night’s 3-1 win over the host Los Angeles Kings at Staples Center with a fluky, 174-foot shorthanded goal that deflected off the side boards and then banked off the waffleboard of uncharacteristically clumsy L.A. goalie Jonathan Quick into the net early in the third period. <a href=" http://www.novacast.se/20-mg-dbol-per-day.pdf ">dbol test cycle diet</a> For Enterprise, the court ruling, which threw out aninjunction blocking the pipeline shutdown, means the company canmove ahead with its $1.5 billion plan to convert and reverse thepipeline to move Pennsylvania ethane to Texas petrochemicalplants as part of its $1.5 billion Appalachia-to-Texas (ATEX)project. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/doxycycline-hyclate-100mg-capsule-uses.pptx#dough ">doxycycline hyclate 100mg price</a> The game was only due to become available at 5 p.m. on Thursday, but its designers Giant Interactive Group, who developed it jointly with the PLA, told Agence France-Presse millions of users had already registered to play. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/neuro-sleep-buy-in-bulk.pdf#equator ">neuro sleep mellow mango</a> "Poverty is no longer an issue of 'them', it's an issue of 'us'," says Mark Rank, a professor at Washington University in St. Louis who calculated the numbers. "Only when poverty is thought of as a mainstream event, rather than a fringe experience that just affects blacks and Hispanics, can we really begin to build broader support for programs that lift people in need."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).