Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm interested in this position <a href=" http://armanoswine.se/buy-finasteride-5mg.pdf ">best place to buy finpecia online</a> "It is cost effective and it is known for its efficacy ...some even call it a benevolent pesticide," said T. P. Rajendran,assistant director general for plant protection at the IndianCouncil of Agricultural Research. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/can-elavil-be-used-for-neuropathy.pdf#politely ">elavil uses off label</a> Cesc Fabregas was the outstanding candidate but as the window dragged on so it became increasingly apparent he would not be turning his back in Barcelona. Athletic Bilbao&rsquo;s Ander Herrera was another name in the frame as was Luka Modric, formerly of Spurs and now with Real Madrid. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/what-is-the-otc-version-of-nexium.pdf ">what is the otc version of nexium</a> The confidential report argues that RBS should split off its US Citizens banking business as well as its loss-making Irish operation Ulster Bank as part of an overhaul to create a "new" RBS that could be more easily privatised. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/micardis-20-mg-nebenwirkungen.pdf ">micardis hct online</a> But with commercial bank deposits at roughly twice the levelof government debt, there appears to be little risk of bankslosing their capacity to buy bonds for the foreseeable future -as long as deposits do not fall sharply. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/how-to-get-proscar-prescription-much-does.pptx#sniffing ">is generic finasteride the same as propecia flashback </a> "Enter Rouhani — with his charm offensive, he provides relief from the confrontational style of his predecessor," Herzog said. "Yet in the rough terrain of the Middle East, where suspicion is a common trait hardened by long experience, there is ample reason to suspect his motives. Rouhani is the flesh and blood of an Iranian system which has heavily invested in its nuclear program and is unlikely to give up on it, and at the end of the day, he answers to the supreme leader, Ayatollah Ali Hosseini Khamenei."

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.mobatec.nl/web/toprol-metoprolol-conversion-wlmp.pptx#petition ">toprol metoprolol neobloc drug study</a> Piaf was born to divide opinion. Many find in her astonishing voice an echo of humanity&rsquo;s helplessness in the great, pitiless void of existence. Others think she sounds like someone swallowing a cheese-grater. It doesn&rsquo;t really matter, for Piaf&rsquo;s real achievement was in demonstrating just how much it is possible to suffer for your art. <a href=" http://www.jilchambless.com/lotrel-10-40-price.pptx#honeycomb ">lotrel 10/20</a> China&#39;s former deputy health ministor Huang Jiefu (c.) and colleagues bow in tribute to a deceased patient who donated her organs at a hospital in Guangzhou, Guangdong province, in November 2012. China announced its intention to phase out its practice of using executed prisoners&#39; organs for transplants. <a href=" http://www.edna.eu/en/much-does-flagyl-cost-insurance-fnb-304#promote ">rizatriptan 10 mg reviews</a> Currently, even if someone has come to this latter view, their family may veto their decision after they’ve died. There’s no legal basis for this but health practitioners respect families&#8217; wishes in practice. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/generic-metoprolol-er-olu.pptx#dress ">lopressor divitabs 200 mg pcos</a> The House plan, which the White House and Democrats rejected almost as soon as it was floated today,  would likely include more changes to President Obama&#8217;s health care law, including a delay in a tax on medical devices and a provision that would force members of Congress, their staff and cabinet members to get their health insurance from exchanges. It also calls for income verification for Americans receiving taxpayer subsidies through Obamacare. <a href=" http://www.scotland2000.com/quetiapine-fumarate-buy-online.pdf#sir ">purchase seroquel canada</a> "There is a way to do this that's retroactive so that students are spared from having their rates double," Carney said. "We need to do it in a way that students are guaranteed a low rate and that -- and so that they're not overcharged in order to pay down the deficit. Our views on that are clear.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).