Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?medicine-what-is-allopurinol-tablets-logout.html ">allopurinol 30 mg vertigo</a> Those comments came when he was asked if the Clintons could persuade him to leave the race, and he replied that he wasn’t “terribly interested in what people who are not voters in the city of New York have to say.” <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/where-can-i-buy-metronidazole-400mg-in-the-uk.pdf ">buy metronidazole for fish uk</a> Other top fallers included Centrica and SSE,which were left nursing respective declines of 5.3 percent and5.8 percent after opposition leader Ed Miliband said he wouldcap energy prices if elected in 2015. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/cheapest-way-to-buy-nexium.pptx#liberal ">buy nexium cheap</a> The company, which trails Tesco, Wal-Mart's Asda and J Sainsbury in annual sales, has seen profitsand market share dented by its late entry into the onlinegrocery and convenience store markets - which are growing inBritain at about 16 percent and 20 percent a year respectively. <a href=" http://tamarabaranova.com/neurontin-order-online.pdf ">purchase gabapentin 300 mg</a> The gaming industry, say researchers, has both the data and the analytics to identify problem gamblers early, and to stop them from becoming addicts. But few casinos, they say, are making use of the new science. <a href=" http://www.bascperu.org/buy-zovirax-online.pdf ">acyclovir price no insurance</a> That was the situation when the ACA was being crafted in 2009 and 2010. For part of that time, people with disabilities had a formidable ally on Capitol Hill in Sen. Edward Kennedy of Massachusetts, who died in August 2009. Kennedy, whose sister Eunice Shriver founded the Special Olympics, was a longtime champion of services for the developmentally disabled.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How long are you planning to stay here? <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/cheapest-place-purchase-propecia.pdf ">buy cheapest propecia online</a> &#x93;It&#x92;s very difficult to control because of its biology,&#x94; said Steve Mulligan, who is working on the Clovis outbreak. &#x93;They like humans and will come inside the house. We&#x92;re trying hard to eliminate it.&#x94; <a href=" http://www.catenn.org/terbinafine-hcl-cream-1.pdf#twelve ">terbinafine hcl 250mg tab</a> An estimated 371 million people worldwide are living with diabetes, with China now topping the list, according to the International Diabetes Federation. It predicts as many as 552 million may have the disease by 2030. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-baclofen.pptx ">order baclofen online</a> Lloyds and Royal Bank of Scotland, which are part-owned by the government, have already signed for the scheme. In addition, lender Aldermore has committed to offering the mortgage guarantee scheme, but said it will not launch products until 2014. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-generic-accutane-online-canada.pdf#hose ">buy generic accutane online cheap</a> While those who commit offences of a violent, threatening or sexual nature should still face prison sentences, “pure property offences” ought to be dealt with through compensation for victims and community work, according to a pamphlet released by the Howard League for Penal Reform. <a href=" http://drakeed.com/paxil-discount-coupons.pdf#biscuit ">does paxil cause you to gain weight</a> When the sponsors could produce only seven - out of the 27 they promised - Shabayeva, who was nicknamed “Mean-a Irina” while on the show, said she packed up her collection rather than proceed with a "mockery" of a show before the fashion industry media and big wigs.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).