Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm about to run out of credit <a href=" http://www.catenn.org/buy-levothyroxine-online-australia.pdf ">synthroid 25 mg emagrece</a> “I love you, I do,” she said to Brooks. “You’re the only one that I could say that to. It sucks because for once in my life I was hopeful. It just sucks that I loved you. I do love you, regardless.” <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/arpizol-5.pdf ">arpizol 10</a> "I think it's a bad idea. It would really put a chill on people getting services," said Daniel Fisher, who was treated for schizophrenia decades ago, recovered, and became a well-known psychiatrist and mental health advocate in Massachusetts. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/climinax-in-farmacii-pret.pptx ">climinax drug</a> &ldquo;At the beginning I was looking at share tips in newspapers and magazines. I followed a couple and I thought that if those shares do what they&rsquo;re promising to do, in three years I should have a portfolio that&rsquo;s twice as big. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-cheap-finasteride-online.pptx#fancy ">buy generic propecia online no prescription</a> Further down the charts Farming Simulator 2013 made it as high as number 10 in the all formats chart, with the Xbox 360 version at number 12 in the individual formats chart and the PlayStation 3 version at number 23. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/how-to-order-valtrex-online.pdf#deliverance ">order generic valtrex online</a> But, not surprisingly, the camps in Congress have failed to pass the transitional justice law needed to start that process, divided over the question of whether the prosecution of war crimes would only include crimes committed by the regime (as opposed to the ongoing "crimes against humanity" that, a UN inquiry concluded, have been waged against the Tawerghans by militias since the war's end). He also hoped that the new interior minister would succeed where his predecessor failed in breaking up the structure of brigades in the SSC. In late March, he spoke out publicly about militias in the SSC running their own private jail at the Mitiga International Airport.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I like watching TV <a href=" http://www.teamjolokia.com/what-is-generic-names-of-drugs.pptx ">how to stop online pharmacy emails</a> German bonds were lower though traders said this was largely due to investors making way for an upcoming sale of new 30-year government bonds. The selling lifted the current German 30-year yield by 2 basis points to 2.5 percent. <a href=" http://iacs.org.br/how-to-buy-zithromax-online.pdf ">can u buy zithromax over counter</a> But not if Sanchez keeps giving the ball away. His 52 turnovers the last two seasons probably contributed to Ryan’s weight loss almost as much as his lap-band surgery; it’s hard to keep food down when the quarterback plays like Sanchez. <a href=" http://vallashopen.se/ponstan-forte-wiki.pdf ">ponstan pfizer indonesia</a> Some of his other TV credits include "I Spy" (where he broke ground as an African-American starring in a weekly drama and won three Emmys), "The Cosby Mysteries," "Cosby" and, of course, "Fat Albert and the Cosby Kids." <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/where-to-buy-prozac-online-uk.pdf#permanent ">fluoxetine online uk</a> Speculation over the fate of L'Oreal's stake in Sanofi hasbeen fuelled by last month's comments from L'Oreal's CEO thatthe cosmetics company could buy back the 23-billion-euro($30-billion) stake Nestle holds in it if L'Oreal inturn sold the 9-billion-euro stake it owns in Sanofi. <a href=" http://www.medizzine.com/?vigrx-plus-makes-you-bigger.pdf ">vigrx plus coupon code</a> Though Prince George&#39;s christening will likely not be until this fall, family members and friends are already thinking of gifts for the royal baby. India Hicks, goddaughter of Prince Charles, will give the young prince a set of custom-designed cufflinks.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).