Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

History <a href=" http://www.autoempleo.net/canesten-clotrimazole-thrush-treatment-3-day-cream.pdf#deceptive ">canesten cream 10mg/g clotrimazole</a> They include giving foreign carriers preferential access to airwaves being auctioned next year, and looser restrictions on foreign ownership of small wireless operators, which the local market leaders have been warned away from. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/where-can-i-buy-amoxicillin-uk.pdf ">amoxicillin online uk</a> Experts say there's also strong demand for platelets, Type AB plasma, which is used in trauma and burn victims and cancer patients, and red blood cells, which are given to accident and gunshot victims and used in elective surgeries. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/cheap-tadalift.pptx ">purchase tadalift </a> On Sunday, Abe told reporters that he’ll meet their expectations for a better business climate. “It is not easy to steer Japan out of 15 years of deflation, but we will not have a sound welfare system, national security or diplomacy, unless we have a strong economy,” he said. <a href=" http://3dinspectionontour.com/revatio-krankenkasse.pdf ">revatio (sildenafil citrate) for the treatment of pulmonary arterial hypertension</a> Currently, 78.5 percent of Chinese Internet users access itthrough their mobile phones, according to data from the ChinaInternet Network Information Centre. The total number of mobilenetizens reached 464 million by the end of June, up 10 percentfrom the end of 2012. <a href=" http://euso.se/buy-amlodipine-besylate-10mg.pdf#quarrel ">amlodipine 10 mg price walmart</a> "I first came across him when he was 14, running in the Bahamas. I said 'this boy will run under 43 seconds for the 400metres' (Michael Johnson's 14-year-old world record is 43.18) - I didn't see him as a 100m runner as he was so tall.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Could you tell me the dialing code for ? <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/can-you-get-high-off-of-20-mg-prozac.pptx#overhead ">does prozac or zoloft work better for anxiety</a> According to the Office for National Statistics net trade, which accounted for most of the 0.4 per cent growth registered in the first three months of the year, made no contribution whatsoever in the second quarter, as a surge in imports cancelled out the benefits of rising exports. Business investment fell 2.7 per cent on the previous quarter and was down by a hefty 8.5 per cent on an annual basis. Gross capital formation was positive because firms increased their stockpiles. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/pristiq-information.pdf ">desvenlafaxine equivalent dose venlafaxine</a> Oct 11 (Reuters) - Dow Chemical Co will sell itspolypropylene licensing and catalysts business to smaller peerW.R. Grace & Co for $500 million as the U.S. chemicalmaker looks to shed its non-core businesses. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/purchase-flagyl-antibiotic.pdf#choose ">can buy flagyl over counter</a> "We perceive there to be limited, suitable opportunities atthis point in the economic-demand and the commodity-supplycycles to enable us ... to generate the strong returns of thepast," Clive said in a letter sent out to investors on Friday. <a href=" http://www.adsprecision.com/metoprolol-lopressor-25-mg-pfizer.pdf#figure ">lopressor 50 vzor</a> A former symbol of glory, Bruce has gone from an Olympic gold medal and a Wheaties box to diamond studs in his ears and a toy helicopter hobby. His first-place flame has been snuffed by his overbearing momager of a wife, Kris Jenner, who won’t allow him to play with his helicopters regularly, install a small putting green at their Calabasas manse, or have a say in decorating their home. Bruce has become the butt of jokes, with the kids calling him “bruiser” on “Keeping Up With the Kardashians.” <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/300-mg-wellbutrin-lot.pdf ">bupropion online</a> If Sanchez plays well on Saturday, Ryan won’t be able to justify starting Smith the following week. The third preseason game is usually the final dress rehearsal before the start of the regular season. The Week 1 starters typically play into the second half of the third preseason game, so starting Smith wouldn’t make any sense. (Ryan doesn’t play his key starters in the final preseason game).

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).