Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm a housewife <a href=" http://www.hortidiveio.it/apo-doxepin-for-itching.pdf ">doxepin 25 mg for hives</a> Non-oil exports in June declined by 8.8 percent from a yearearlier, hurt by a 12.4 year-on-year decline in electronicsshipments and a 35.4 percent year-on-year plunge inpharmaceuticals, which tend to be very volatile. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-tretinoin-cream-usp-0025.pdf ">buy tretinoin online</a> "I love the course. I thought its design was perfect for me, and when I came here and we did a good opening team time trial (finishing second) then I believed I could take the jersey, though I don't know if I believed I could win it," he told reporters. <a href=" https://www.tca.nl/voltaren-emulgel-120g.pdf ">emulgel voltaren</a> The White House said Obama had assured Merkel Washington "isnot monitoring and will not monitor" her communications, butstopped short of denying it had previously monitored thechancellor, who is often seen with a mobile phone in her hand. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-sleep-walking-nneka.pdf#soap ">trazodone hcl recreational for sleep</a> If the court were to proceed with any of the petitions, itwould be the biggest environmental case since Massachusetts v.EPA, the landmark 2007 decision in which the justices ruled thatcarbon dioxide was a pollutant that could be regulated under theClean Air Act. {ID:nL2N0DO2J7] <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/skelaxin-settlement.pdf#confidential ">skelaxin tab</a> Rogers led a charmed life either side of lunch, playing and missing repeatedly and being dropped by a diving Graeme Swann at second slip when Alastair Cook looked likely to have a far more straightforward catch at first slip.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://www.tcheaz.com/fish-antibiotics-keflex.pptx ">keflex tabletas 500 mg en el embarazo</a> "The state judge could not order Detroit to dismiss the caseor Kevyn Orr to dismiss it, because once it's filed theautomatic stay under the bankruptcy code kicks in, to protectthe city and its employees from lawsuits," he said. <a href=" http://greentechnic.hu/endep-25-for-insomnia.pdf#archaic ">endep 10mg for pain relief</a> That tight pricing, however, meant Apple paid nothing in theway of new issue concession. Apple's US$5.5 billion 10-year, forexample, priced at 2.4% at a time when Treasuries were 1.66% -around 100bp tighter than the 2.64% level on Tuesday. <a href=" http://www.uppfinnaren.com/order-generic-zoloft.pdf ">zoloft weight loss 2012</a> Clearly it was more serious than that. Diehl was able to practice on Tuesday, but on Wednesday morning he had an MRI and was examined by Dr. Robert Hotchkiss at the Hospital for Special Surgery. That's when it was decided the damage was enough to require surgery. <a href=" http://www.lisovani.cz/ibuprofen-suspension-pediatric-dosing.pdf#powers ">tylenol or ibuprofen for teething</a> To further the conversation and to guide consumers' choices, U.S. News is holding a live Twitter chat about what the new health law will mean for children and their families. This chat will include experts from the Urban Institute, First Focus, the American Academy of Pediatrics and the Center for Children and Families at Georgetown University's Health Policy Institute. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/olanzapine-zombie.pdf ">zyprexa for bipolar</a> "There has clearly been an improvement in mine supply ...but it may take a little bit longer than people are expectingbefore that leads to a market that is in oversupply," said NicBrown, head of commodities research at Natixis.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).