Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheapest-generic-propecia-online.pdf ">buy propecia online uk cheap</a> &ldquo;If the five conferences were to break off, I mean, that&rsquo;s a complicated move,&rsquo;&rsquo; Swofford told USA Today. &ldquo;You&rsquo;d have to, in essence, duplicate the NCAA in some form or fashion, and then what does that mean for intercollegiate athletics? So if you&rsquo;ve got another division, if that&rsquo;s the answer within the NCAA, you can maneuver and find an appropriate way, I think, to address those kinds of issues.&rsquo;&rsquo; <a href=" http://sexperterna.org/is-5-mg-of-paxil-effective.pdf ">paxil 25 mg bula</a> Shares of Coca-Cola Co fell after the companyreported second-quarter sales were weaker than expected asglobal economic weakness and cool weather crimped consumption ofsoft drinks. The Dow component's shares fell 2.0 percent to$40.18. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/astrazeneca-seroquel-patient-assistance-gsu.pptx ">seroquel xr 50 mg street value tablet fiyat</a> The FSA, an umbrella for many loosely-affiliated brigades, is accused by locals of looting and ill-discipline and has not been able to present a unified front to sideline hardline units who favor an Islamic caliphate over pluralist democracy. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?orlistat-hexal-60-mg.pdf#thrill ">where to buy xenical orlistat</a> But some important products such as semiconductormanufacturing equipment and certain types of memory chips wereleft off the list, as well many types of audio-visual equipmentsuch as speakers, DVD players and video cameras. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/buy-ivermectin-online-uk.pdf#row ">stromectol online uk</a> Among the biggest winners of a successful IPO would beco-founder Evan Williams with a 12 percent stake and CEO DickCostolo with 1.6 percent currently. Rizvi Traverse, run byHollywood and Silicon Valley financier Suhail Rizvi, and itsaffiliates hold 17.6 percent, as the largest institutionalholder.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I've got a full-time job <a href=" http://www.handsfree.com/can-you-buy-renova-in-the-uk.pdf#shrimp ">tretinoin cream .025 buy online</a> Well, on things that weren't central to him. He was always skeptical of Social Security, but he agreed to finance it. And then he voted to raise taxes, the biggest tax raise in history in 1982. In each case, he compromised, and so did the speaker. You have to compromise when there's a divided government; that's the only alternative. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-100mg-tablets-price-ottawa.html#rope ">allopurinol 300 mg tablets stada</a> The study confirmed previous known links, such as the fact that people have an increased risk of developing the same type of cancer as a close relative. However, it also found an increased risk of developing other types of cancer. <a href=" http://www.andreastultiens.nl/miracle-female-via-gum.pptx ">female miracle gum cost</a> The St. Louis-based company's plans include cutting more than 10 percent of its workforce. It now expects to save more than $80 million this fiscal year, up from a May target of $50 million to $60 million. <a href=" http://puurveltman.nl/what-is-cyproheptadine-hcl-4mg-tab-used-for.pptx#walking ">cyproheptadine hydrochloride tablets weight gain</a> "Because of the current situation and rumours about peers being taken away by authorities, we're going into hospitals less and less. We're worried the same may happen to us," he said, adding the lull in work meant he was spending more time drinking tea and worrying about redundancy. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/prozac-purchase-uk.pdf#find ">prozac uk nhs </a> In Germany, the IFO business climate index for July is expected to have inched higher, but the economy is hobbled by the reluctance of firms to invest and by soft global demand: Germany's purchasing managers' index (PMI) for manufacturing has been stuck below the boom-bust line of 50 since February.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).