Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A law firm <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-xenical-online-australia.pdf ">order xenical online australia</a> "But while the volatility will likely curb IPO valuationsand delay some potential listings, we believe investors willeventually return to the market over the longer term," he said,adding the IPO pipeline in the region continues to be strong. <a href=" http://shakingbox.com/where-can-i-buy-accutane-uk-zsri.pptx#onion ">best place to buy accutane online forum is the best</a> It's not easy growing up in the spotlight, and no one knows that better than these child stars who have all, at one time or another, gone off the deep end. Check out which former kid celebrities have... <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/differin-price-in-india.pdf ">generic differin gel reviews</a> Minutes later, the Duke's press secretary, Ed Perkins, emerged from the front door of the Lindo wing carrying a red leather folder with the baby's details on a piece of paper inside, which he handed to an orderly in a Jaguar. The bulletin was driven to Buckingham Palace where it was placed on an easel &ndash; &mdash; used to announce Prince William's birth in 1982 &ndash; &mdash; within view of hundreds of people who had waited hoping to be first with the news. <a href=" http://janematthewsdesign.com/prednisone-tablets-dosage.pptx#rack ">can you buy prednisone online</a> "I think it's a bit early on, because we have not seen the results yet, we don't know what the regularity or irregularities have been, so I think we don't want to jump to conclusions before anything is revisited," she said. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/buy-amoxicillin-on-line.pptx#parliament ">dosage for amoxicillin 500mg for sinus infection</a> Treasury 10-year note yields fell to the lowest level in six weeks as investors bet the Federal Reserve will maintain monetary stimulus as it awaits a pick-up in economic growth, stoking demand for government debt. The benchmark 10-year note yield fell five basis points, or 0.05 percentage point, to 2.66 percent at 5 p.m. in New York.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Do you know what extension he's on? <a href=" http://crearmarca.com/generic-aciphex/#impatiently ">generic name for aciphex </a> Mr Corbett said that Britvic's shares had risen significantly since the deal was announced last September, after falling in the wake of its Fruit Shoot product recall. It appointed Simon Litherland as chief executive in February, who has led a £30m cost savings drive. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/does-ibuprofen-800-mg-get-you-high.pptx ">is ibuprofen 600 mg good for fever</a> He’ll spend the rest of the season on the sidelines. On Saturday, in a surprise move, the Giants moved Ross, who injured his back in last week’s loss in Kansas City, to season-ending injured reserve. <a href=" http://www.greendigital.com.br/where-can-i-purchase-orlistat.pdf ">orlistat purchase online</a> "We want to go from selling print subscriptions to selling access to all our content," he added, referring to the introductory offer that allows readers to get online and print subscriptions bundled together for individual titles. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-albuterol-inhalers-online.pdf ">ventolin purchase online </a> There is no secret here. Pick your cliche. Must-win, back-to-the-wall, do-or-die, now or never, or, make one up.  The golf clubs are sitting in the clubhouse, but the Dodgers wanna ship 'em out to St. Louis, and get the ball to the best pitcher in baseball for game six, Clayton Kershaw.  So, gimme half a Benjamin on Los Angeles. <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/can-you-get-high-on-trazodone-hydrochloride.pdf#bell ">high off trazodone hydrochloride</a> Drivers can use a variety of strategies to cut their pain at the pump, though. The Department of Energy's FuelEconomy.gov recommends a number of approaches, including observing the speed limit (saving 7 to 14 percent) and clearing extra items from your vehicle (1 to 2 percent savings per 100 pounds).

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).