Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I like it a lot <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/buy-buspar-online-uk.pdf ">buy buspirone uk</a> Natural teeth send signals to the brain via a nerve that is responsible for sensation in the face, and for motor functions, such as biting and chewing.Prosthetic teeth, though helpful for eating, lack the nerves and ligament that attach natural teeth to the jaw, potentially resulting in a reduced sensory input to the brain. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/cost-of-micardis-australia.pdf ">micardis cost at walmart</a> State security personnel and soldiers have abandoned their garrison compounds on the outskirts of town and moved into the city, closing off entire streets for their own use and seemingly taking shelter among civilians. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-rose-law-firm-dhaka.pptx#year ">buy finasteride for hair losing after stopping</a> "My birthday being 9/10, I thought it would be pretty amazing to get married on 11/12/13," she says. "And once my name is changed, my name will be Crystal Michelle Yelverton, which is 7, 8, 9 in the number of letters in each name." <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/costo-de-celebrex-200-mg.pdf ">printable coupon for celebrex</a> The automated manual ETG6 gearbox on the version I was driving at the recent launch felt like a drunk at a party who is constantly lurching into your back and spilling your drink. Every time it shifts a cog, the car delivers another thump between your shoulder blades. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/rapaflo-silodosin-side-effects.pdf ">rapaflo maximum dosage</a> "I'm not in the best of health here," she said, pointing to her "fanciful" sling: "It was us getting creative." As a finishing touch, she draped it in a white fur stole — by Gucci, no less. "Is this working? Do we like it?" she rhetorically asked the crowd, which roared its approval.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I live in London <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-cheap-lasix-online.pdf ">buy lasix online usa</a> "Things do come to an end and I think that both were ready to seek new adventures," said Gabriel Reyes, president of publicity firm Reyes Entertainment and the 2012 managing director for NYILFF. <a href=" http://www.medizzine.com/?fertilaid-price.pdf ">fertilaid cm side effects</a> Texas has been among the Republican-led states most fiercely opposed to Obamacare, but its monthly rates came in below the national average, HHS said. In Austin, Texas, with 76 plans to choose from, a 27-year-old would pay $169 per month for the lowest cost mid-tier plan. In Dallas-Fort Worth, with 43 plans to choose from, that price was $217 per month, the report said. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-buspar-online-australia.pptx ">where can i buy buspirone</a> London&rsquo;s leading airport is still the busiest international airport in the world but that bald statistic hides a problem. For Heathrow now offers fewer international destinations than either Paris or Frankfurt, which, between them, provide 2,200 more flights a year to China, to take one example. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/buy-allopurinol-online-uk.pdf ">allopurinol patient.co.uk</a> The city of San Francisco, which is often in the vanguard of national trends and movements, is paving the way in these arenas for working parents. David Chiu, president of the City and County of San Francisco Board of Supervisors, has vowed to enact a law that would require local businesses to offer flexible work arrangements to employees. Under this proposal, business owners would need to have a process in place to handle employee requests for flex work if the employee is a parent or caregiver. Speaking on behalf of city Mayor Ed Lee, mayoral spokeswoman Christine Falvey was recently quoted in the SF Examiner as saying, "The mayor is supportive of policies that help working families in San Francisco and he will sign this piece of legislation." <a href=" http://vitripiazza.co.uk/differin-gel-01-uk.pdf ">differin cream uk buy</a> "Dick demanded perfection in everything he did, whether it was his early work on the General Motors plant floor or his time at Chrysler where he rescued the company from the brink of extinction," Jay Timmons, the head of the National Association of Manufacturers, said in a statement.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).