Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/buy-accutane-online-with-prescription-qhs.pdf ">much does accutane cost without insurance illinois</a> "They spent a lot of money over the years competing forrecognition but without much result. There was a very low returnon investment," said Chin-Ming Lin of the Graduate Institute ofthe Americas at Tamkang University in Taiwan. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/buy-buspirone-uk.pdf#capture ">how to order buspar online</a> Computer models have pretty much nailed down how big clouds of dust and gas can collapse under their own weight and pancake themselves into disks. These structures eventually feed a central region that ends up looking like a bulge. Our Milky Way galaxy is an example. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-online-pharmacy-india-zoo.pdf#burly ">how long before accutane results it take to clear your skin</a> In 2012, the estimated cost of raising a child for 18 years in a middle-income family was $241,080, which is 23 percent higher than the average cost in 1960, which was $25,229, or $195,690 in 2012 dollars, according to the U.S. Department of Agriculture. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/buying-accutane-online-australia-yahoo-answers.pdf ">amnesteem generic accutane</a> ST. LOUIS _ In a baseball post-season that so far has been defined largely by young, power pitching, the Cardinals won Game 1 of the NLCS against the Dodgers here by using seven pitchers, five of whom are age 26 or younger. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-nolvadex-pct-australia.pdf ">where to buy tamoxifen australia</a> Democrats would get what they want &ndash; a more robust near-term domestic agenda. Republicans would get what they want &ndash; strong defense and a shift in focus to the fastest-growing part of the budget. And the president would eliminate debt limit drama during 2014.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://www.masterclass.co.uk/nexium-20-mg-for-sale.pdf#sportsman ">nexium granules for oral suspension</a> The lewd allegations cap a year-long investigation into wild sex parties attended by the 64-year-old ex-chief of the International Monetary Fund, who is being charged along with 13 other accused prostitute peddlers. A more serious charge of organized pimping was dropped earlier. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-tabletas-40-mg.pdf#nine ">buy esomeprazole magnesium online</a> Earlier Tuesday, terrorists allied with the Somali Islamist terrorist group al-Shabab had said they were "still holding their ground" in the mall and had hostages with them. A spokesman for the group said the attack was revenge for Kenya's participation in an Africa force that pushed the group out of the Somali capital of Mogadishu in 2011. <a href=" http://www.icbonline.org/how-to-order-rogaine-in-canada-dvd.pdf ">what is rogaine foam testimonials</a> Alberto Contador is 10th-fastest through the first check-point, 25 seconds slower than Tony Martin. We can take the German out of the equation now, though. The stage win is a bonus for Contador and the rest of the men at the top of the general classification, because what really matters is how they perform compared to their rivals. <a href=" http://right2fueluk.com/order-tretinoin-cream-005.pdf#the ">tretinoin cream 0.1 buy uk</a> Both banks have cut risk and raised capital to meet stricter rules spawned by the global financial crisis, but Credit Suisse is sticking with its investment bank while UBS is abandoning riskier fixed-income activities. <a href=" http://randyniles.com/aspegic-nourrisson-grossesse-hypertension.pdf#harmful ">aspegic nourrisson avant grossesse</a> Fiscally conservative Republicans wanted more cuts in farm program and food stamp spending. Leaders said no amendments would be allowed to the new bill, which they hoped to pass before adjourning for the week on Thursday.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).