Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://webtelmedia.se/buy-nolvadex-no-prescription-fast-delivery.pptx ">buying nolvadex uk</a> The settlement was designed to compensate victims of the April 20, 2010 explosion of the Deepwater Horizon drilling rig and rupture of BP's Macondo oil well. The disaster killed 11 people and triggered the largest U.S. offshore oil spill. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/bupropion-online-cheap#bags ">wellbutrin mg daily</a> House Appropriations Chairman Hal Rogers, R-Ky., told reporters after the White House meeting that Republicans and the president are "trying to find if there's a way to quickly settle the CR questions." Part of the discussions involve what everyone would seek from a continuing resolution. <a href=" http://www.iap.org.br/is-abidexin-available-at-gnc.pdf ">abidexin best price</a> Snyder was out there again on Wednesday, defending himself from increased pressure now that the Oneida Nation is meeting with NFL commissioner Roger Goodell to discuss the issue, now that the pressure is intensifying again. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/clozapine-chlorpromazine-equivalents.pptx ">chlorpromazine 50 mg คือ</a> Two Harrier fighter jets dropped four bombs off the coast of tropical Queensland state on Tuesday, according to the U.S. Navy, which is taking part in a biennial joint exercise with the Australian Defence force. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/purchase-furosemide.pdf ">can i buy lasix over the counter</a> The leader of the Free Democrats is warning that if his party is excluded from parliament then the door opens for a Social Democrat/Green alliance with the far-left - even though the Social Democrats have ruled that out.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

i'm fine good work <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/buy-metronidazole-400mg-uk.pdf ">buy flagyl online uk</a> On the surface, the trio appear unlikely candidates to be one of the country&#039;s biggest current bands. But their aching torch songs, sparse twilight beats and anti-pop aesthetic have caught the (slightly sultry) mood of modern Britain. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?donde-puedo-comprar-cytotec-en-costa-rica.pdf#embarrassing ">cytotec 200 mcg tablet abortion</a> President Anibal Cavaco Silva threw the country into disarray this week by rejecting the premier's bid to heal a rift in the ruling coalition via a cabinet reshuffle, calling for a cross-party agreement to last until the end of the bailout program in June 2014, to be followed by early elections. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/venlafaxine-tablets-versus-capsules.pdf ">venlafaxine hcl 37.5 mg tab</a> Water from Wainscott Beach in the Hamptons turned out a superfine, mild salt, with no aftertaste. My favorite, deep sea salt made from water harvested from fishing grounds 35 miles southwest of Montauk, turned out beautiful chunky salt squares and big flakes. This salt tasted of the sea with a clean, briny bite. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/can-i-order-flagyl-offline.pdf#exert ">order flagyl 500</a> The U.S. central bank has held interest rates near zerosince 2008 and has tripled its balance sheet to roughly $3.7trillion. Over the last year, it has been pumping $85 billioninto the U.S. financial system each month through bondpurchases. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/cheap-remeron-weight.pptx ">mirtazapine tapering plan</a> And as the Office for Budget Responsibility has forecast a sharp decline in oil and gas revenue, the IFS says a further cut would be required, of £3.4bn. In total, that&#039;s roughly 15% of public spending.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).