Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?clomid-hcg-shot-iui-success.pdf#selling ">chances having twins 100mg clomid</a> That connection, officials say, allowed investigators to obtain a search warrant to conduct a more extensive search of Sachtleben’s cell phone, computer, and other electronic devices. The equipment was already in the custody of federal investigators working on the Sachtleben child pornography investigation. <a href=" http://vcreme.edu.vn/safe-to-buy-accutane-online.pdf ">accutane isotretinoin buy</a> The train, a regional service that travels more slowly thanFrance's TGV express trains, veered off the track en route fromParis to the city of Limoges at the station ofBretigny-sur-Orge, 26 km (16 miles) south of the capital. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-amoxicillin-on-line.pptx#favorite ">can you buy amoxicillin over the counter in france</a> Retail sales in the euro area decreased in June after recovering in the previous month, although the rate of contraction matched economists' forecasts, data released by statistical office Eurostat showed. Retail sales declined 0.5 percent month-over-month in June, reversing May's 1.1 percent increase. <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-costo-peru-xix.pdf#neutral ">where can you buy cytotec ayacucho</a> "As an individual, your clearance is tied to your employer, whether it's the military service, whether it's a government activity or whether it's a cleared contractor," the senior defense official said. <a href=" http://iacs.org.br/buy-seroquel-xr-50mg.pdf#frames ">buy seroquel online cheap </a> "On our bags we have a picture of the Presidents Cup for every one they have played on and I'm looking at Phil's bag and I counted 10," said Bradley, who is playing in his first Presidents Cup. "I guess I just didn't realize. I go, 'Is this your 10th Presidents Cup?'

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Are you a student? <a href=" http://uff-fau.org/cheapest-online-kratom.pdf ">buying kratom online</a> Regulators were motivated by the U.S. government's $182billion bailout of AIG in the financial crisis, afterthe insurer's portfolio of credit default swaps soured, said theGeneva Association, an insurance industry think tank. <a href=" http://www.pureproject.ie/xenical-orlistat-buy-online-uk/#induce ">orlistat diet pills buy online</a> And the one guy is Obama. The petulent child who says if I can&#8217;t pitch I&#8217;ll take my ball and go home. If hewere not a lame duck and planned on running again do you really think he would not, at least, try to reach a solution. Wake up, we have a problem and its name is Obama. <a href=" http://www.cgap.org.uk/caverta-with-alcohol.pdf ">como se toma caverta</a> But it was his next job, that established him as the man who changed LA&rsquo;s skyline for ever. The city&rsquo;s first skyscraper, the Braly Block, was built in 1902. Twelve storeys high, it had steam heating, telephone, telegraph and messenger wires. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/order-esomeprazole.pdf#myself ">coupon nexium otc</a> Lackey, set up to be the Washington Generals of his matchup with Verlander, turned out to be the better pitcher because he didn’t give up a run. He allowed only four hits while striking out a postseason career-best eight. <a href=" http://www.bascperu.org/buy-gabapentin-onlinenet.pdf#decrepit ">order gabapentin</a> TCS Group will use the proceeds from the stock market flotation to grow lending in its banking business, which has deposits of $977 million and a loan portfolio of almost $2 billion in Russia, where it has issued over 3.5 million credit cards.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).