Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I've come to collect a parcel <a href=" http://www.bascperu.org/abilify-cost-per-pill.pdf#glasses ">buy generic aripiprazole</a> For me and a lot of others, those potential consequences are reality. Laura&rsquo;s prom photos were taken a few hours after a patch of skin cancer was excised from my left arm, probably the result of sun damage inflicted years ago. It&rsquo;s a procedure I&rsquo;ve undergone four times. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/imitrex-generic-price.pptx#projects ">imitrex generic form</a> The four games after the Titans: A road Monday night matchup against the Falcons, back-to-back home games against the Steelers and Patriots, and a visit to Cincinnati. Ryan’s team squares off against the high-powered Saints before its Week 9 bye. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/nexium-buy-canada.pdf ">nexium 80 mg overdose</a> The Senate Energy and Natural Resources Committee has notscheduled a vote on Binz's nomination. Democrats hold a 12-10edge on the committee, but a "no" vote from Manchin wouldproduce a tie in an otherwise party-line vote. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-ventolin-inhaler-online-uk.pdf ">ventolin inhaler to buy + uk</a> But the researchers in this paper say there has been a move towards promoting a "lifestyle approach" to physical activity - encouraging "domestic" activities in people who may not take part in sports or go to the gym. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/cheap-accutane-uk-njr.pdf ">cheap accutane uk diary</a> Since May 20 the Treasury has been operating under the Extra Ordinary Measures program and has used up over $250 billion through various actions that has to be repaid as soom as the debt limit is raised.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

We'll need to take up references <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-rogaine-foam-women.pdf#jake ">can rogaine purchased </a> The business leaders, all members of a group called "Fix the Debt," said they went to Capitol Hill last week with a simple message for Republicans and Democrats, but it is the same as the one they delivered in budget standoffs of 2011 and 2012. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/order-trental-online.pptx ">buy trental 400</a> Perez, 51, a Buffalo native and son of Dominican immigrants, was serving as assistant attorney general for civil rights in the Justice Department when Obama nominated him as Labor secretary. The Senate confirmed him last month on a party-line vote. <a href=" http://www.catenn.org/where-to-get-doxycycline-for-horses.pdf ">doxycycline hyclate 100 mg coupons</a> Stem cell technology "has brought enormous potential to the field of cell-based regenerative medicine", but "the challenge of deriving functional cells from these iPScs still remains," he added. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/what-is-betamethasone-dip-aug-cream-used-for.pdf#ok ">betnovate gm cream review</a> It highlighted that he does not particularly rate Demba Ba, who did not even make the bench. Samuel Eto&rsquo;o is a possible option but is no Rooney. It wasn&rsquo;t a team-sheet from Mourinho; it was a statement. <a href=" http://janematthewsdesign.com/proscar-5-mg-tabletten.pptx ">proscar 0.5 mg</a> "These students are victims of rape. They were promised fair, impartial investigations and USC did not provide them," said Tucker Reed, a 23-year-old rising senior who signed the complaint and said she was raped by her then-boyfriend, also a USC student, in 2010. The school, she said, took no disciplinary action against her alleged attacker.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).