Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm not sure <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/spotting-alesse-28-oubli#chemical ">how much does alesse cost in canada zmapp</a> Agents caught up with him in June 2011, living in a seaside Santa Monica, California, apartment with a stash of guns, more than $800,000 in cash and his girlfriend Catherine Greig -- a former dental technician who in the gang's heyday had supplied pliers they used to pull victims' teeth from their mouths. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-naprosyn-tablets.pdf#dress ">can i buy naproxen tablets over the counter</a> The second option would involve changing the format of the winter performance to eliminate any reference to Christmas “so that the District could not be challenged as unconstitutionally promoting the religious celebration of Christmas through state-sponsored Christmas-caroling.” <a href=" http://www.cappobros.com.au/high-dose-methotrexate-sodium-bicarbonate.pdf#maintain ">clinical pharmacology of methotrexate</a> i gave up going to see the GP, what general happens in my experience is I've been told to come back in two weeks if it's still the same. after two weeks I go back and I'm told if it's still the same come back in a month, after a month I go back and I'm told if it's the same come back in a month. After 18 months and no medical assistance I could walk without pain. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/tofranil-uk.pdf ">tofranil eksi sozluk</a> The iShares S&P Short-Term National AMT-Free Muni Bond ETF (SUB), is down less than 1 percent over the past year and over the past three months, through July 27. The trade-off for its stability is lower yield - currently it is less than 1 percent; expenses are 0.25 percent annually. <a href=" http://armanoswine.se/buy-tretinoin-cream-0025-uk.pdf#fit ">buy tretinoin retin a online</a> The deal, a rare example of the Chinese acquiring directownership of Russian natural resource assets, was done amidspeculation that tycoon Suleiman Kerimov might sell his largestake in Uralkali over a dispute between Russia and Belarus.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Have you got any qualifications? <a href=" http://www.novacast.se/prescription-formula-41.pdf#protocol ">is formula 41 extreme safe</a> NEW YORK, Oct 21 (Reuters) - The S&P 500 and Dow slipped onMonday as a clutch of lackluster earnings reports fromMcDonald's and others fed concerns that equity valuations weregetting stretched after the S&P index's run to record highs lastweek. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-ventolin-inhalers-online-uk.pdf#shadow ">do i need a prescription to buy ventolin</a> Members of the Argentine Mapuche community have protested against a deal struck between Argentina&#039;s state-owned energy company YPF and the US firm Chevron to extract shale oil and gas from one on the largest deposits in the world. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-esomeprazole-online.pdf ">cheap nexium 40 mg</a> Researchers Pal-Orjan Johansen and Teri Krebs from Norway's University of Science and Technology in Trondheim examined American drug-use surveys carried out between 2001 and 2004 on over 130,000 US citizens, of which 22,000 had used a psychedelic drug such as LSD at least once in their lives. <a href=" http://www.edna.eu/en/buy-cabergoline-cheap-169 ">penegra advantages</a> He said Caesar's had refinanced $4.5 billion in debt and hadraised $200 million worth of equity, some of which would be usedto service the remaining debt. "As we've done over the lastseveral years, we'll continue to work on that as the conditionsare appropriate." <a href=" http://vinosjeromin.com/silagra-100-rezeptfrei.pptx ">silagra oder kamagra</a> Drake's latest came in ahead of six other new debuts in the top 10 of the album chart this week. Nashville rockers Kings of Leon entered the chart at No. 2 with their latest album "Mechanical Bull" selling 110,000 copies.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).