Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

A pension scheme <a href=" http://empatiacomunicacion.com/clindamycin-phosphate-gel-usp-1-uses.pdf#spruce ">cleocin t solution dosage</a> It’s a rather weak silver lining, but for these banged-up, beaten-down Giants, it’s the only one they have left. Week after week of losing had grown monotonous and predictable, but this tighter, far more compressed week brought with it new challenges — and some true positives. <a href=" http://randyniles.com/balanced-equation-for-alka-seltzer-and-water-reaction.pdf#incorrect ">alka seltzer chews gluten free</a> &ldquo;But I&rsquo;m not sure if I want to live in the States. I like it where I am in Burton Latimer, which is a cool town near Kettering. At the moment I&rsquo;m just travelling around with my dad and enjoying it. The rules say I have to accompanied by an adult until I&rsquo;m 18, which is next March. But I haven&rsquo;t even thought what happens then. It&rsquo;s all about the next round for me.&rdquo; What her elder rivals would give for such a simple philosophy. <a href=" http://stadsmagasinet.se/generic-wellbutrin-xl-problems-watson.pptx ">wellbutrin sr 100mg twice daily</a> Lockheed and the Eurofighter consortium are technicallystill in the race but not eligible to be chosen according tocurrent interpretations of local law because the bids were overthe allotted budget. If the government doesn't approve theBoeing bid, the current auction must be cancelled and the entireprocess restarted. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/tretinoin-cream-01#armies ">retin-a gel 0.025</a> "What I want is all closed, or all open, but all equal.Otherwise it's unfair competition," he said, complaining thatfurniture shops such as Ikea are allowed to be openSundays and sell tools such as drillers. <a href=" http://iacs.org.br/can-you-buy-clotrimazole-cream-over-the-counter.pdf#save ">where can i buy clotrimazole cream</a> WASHINGTON, July 12 (Reuters) - China acknowledged U.S.concerns about cyber theft of intellectual property and tradesecrets and agreed to steps that would open its financial andgovernment procurement markets, the U.S. Treasury Departmentsaid on Friday.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

We've got a joint account <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/nexium-mups-20-mg-costo.pdf ">prilosec nexium prevacid</a> "It hasn't really occupied my mind like maybe some other things have," Girardi said. "I think all of us have known that possibly something could be coming for a lot of different players. You deal with it when you have to deal with it. It's kind of like most of the things I've done around here. You deal with it when you have to deal with it. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/how-to-get-cheap-nexium.pptx ">purchase nexium cheap </a> The Zhengzhou Commodity Exchange already has a dozen otherfutures contracts including wheat, sugar, methanol and cotton. ($1 = 6.1200 Chinese yuan) (Additional reporting and writing by Rebekah Kebede in Perth,Editing by Tom Hogue and Jane Baird) <a href=" http://predicare.se/lipozene-1500-mg-como-se-toma.pdf ">how much do lipozene pills cost</a> But he wasn’t just a neighborhood watch guy on this night, oh, no, George Zimmerman was a real cop, just without training or judgment. And even though Trayvon Martin was doing nothing more suspicious than walking down the street with Skittles and a can of Arizona soft drink, Zimmerman is the one who started the chain of events that ended up with him shooting and killing an unarmed kid. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/tylenol-motrin-dosing-chart-for-adults.pdf#dish ">what is better for infant fever tylenol or motrin</a> High school students who want to become doctors can target their college search on schools that offer baccalaureate-medical degree programs. Some pipeline programs accept only a handful of students each year, while others accept dozens. Some only accept incoming freshmen, while others allow students to matriculate later in their college careers. It's a safe bet, though, that all aim to be academically challenging. <a href=" http://lynnefreeman.net/malegra-fxt-precio.pdf ">que es malegra fxt</a> --RHP Alexi Ogando will make his first career appearance against the Milwaukee Brewers when the Rangers open a two-game interleague series on Tuesday. Ogando is 1-1 with a 4.34 ERA in four starts since returning from the disabled list (right shoulder inflammation) on July 22, tossing five innings or less in each outing. He has made just five starts since May 16 but has allowed more than three earned runs only once.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).