Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

An envelope <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-chlorpromazine.pdf ">thorazine bipolar disorder </a> Customers were left reeling when it was discovered thatabout $1.6 billion was missing from their accounts. That moneyturned out to have been used as stop gaps, which is illegal andcaused public outrage. <a href=" http://www.prodental.com/?costco-pharmacy-glenview-phone-number ">commonly abused prescription and otc drugs</a> The average salary for someone fresh out of college is only about $850 (£529) a month, the same as for many entry-level blue collar jobs, Ms Kao said. But whereas office workers&#039; pay will increase to at most $1,000 after two years, some blue collar workers, especially plumbers and electricians, can earn as much as $2,000. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?vigrx-plus-video.pdf ">vigrx plus murah malaysia</a> Dark energy, U of I research scientist Robert Gruendl said, is "the name for something we don't understand. What the survey is trying to do is characterize the ... acceleration we are seeing so we can place limits on what may be causing it." <a href=" http://atomsystem.com/buy-generic-xenical-online.pdf#individual ">buy xenical slimming tablets</a> Craig Hallum analyst Rajesh Ghai said the storage drivermaker "is likely to remain a subject of takeover speculation",following Western Digital Corp's acquisition of flashmemory maker Virident Systems Inc. <a href=" http://webtelmedia.se/clomid-where-to-buy-online.pptx#groan ">clomid purchase canada </a> Think water is boring? Add some pizzazz to it by lightly flavoring it. Try sliced cucumber or wedges of orange, lemon, or lime. Frozen berries sweeten your water and keep it cold at the same time. Fresh mint adds a refreshing zing to water. With so many different flavor options, it'll be easy to drink more water!

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Good crew it's cool :) <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-dosage-in-renal-failure-tmg.html#minded ">allopurinol renal effects calculi</a> Her uncle is Miguel Angel Felix Gallardo, known as “El Padrino” (The Godfather), who is imprisoned in Mexico. She also is the grand niece of Jose Quintero Payan, a founder of the deadly Juarez Cartel. <a href=" http://www.colorconsentido.com/avanafil-comprar.pdf#gradual ">stendra avanafil</a> But Miss Pryce said: &ldquo;I have no comment to make on what he thinks. I don&rsquo;t begrudge anyone in terms of what happened, or any of the journalists frankly. One has to just look forward.&rdquo; <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-750-mg-tablets-breastfeeding.pptx#dusk ">maximum dosage robaxin 750 lcd</a> Woodson can only daydream about having a two-way star such as LeBron James. He doesn’t have that luxury. As for Chandler, the Knicks’ center says he’s gained back 20 pounds to 253 from his skinny days of last spring and is ready to hold the fort — with a little help from the right specialists. “We’ve got a lot of guys who are real defensive-minded,” he said. “Shump has another year under his belt. Metta, Kenyon. . . . Ultimately, team defense is gonna win for us.” <a href=" http://vitripiazza.co.uk/clomiphene-price-uk.pdf ">clomiphene price uk</a> Ichiro’s outfield assist to end the third seemed to give Pettitte new life. The lefthander retired the side in order in both the fourth and fifth, while he posted another zero in the sixth to move the tie game to the seventh. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-accutane-online-australia.pptx ">buy accutane without a rx</a> The committee is expected to unofficially start negotiationson Thursday morning when House Budget Committee Chairman PaulRyan of Wisconsin and his Democratic Senate counterpart, PattyMurray of Washington state, meet for breakfast. They will turnthe event into a photo opportunity and news conference.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).