Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Can you hear me OK? <a href=" http://axcomputers.com/what-is-ciprofloxacin-used-for-in-humans.pdf#joining ">cipro 250 mg price</a> One caveat: The bezels running the length of the device are noticeably slimmer on this year's model, When holding the tablet vertically in portrait mode, the narrower bezel makes one-handed page turning a bit awkward. It's not that it's an impossible feat, but it takes some getting used to -- and self-assuring that the tablet isn't going to slip out of your hand. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-cheap-griseofulvin.pdf ">buy griseofulvin cream</a> Any prospects of buying a fleet of AC45s, which are five foot longer than the X40 but fitted with a costly carbon wingsail and hydrofoils beneath the hulls, have been ruled out on the basis of cost and likely overperformance on the Extreme courses. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/dapoxetine-launch.pdf ">gia ban thuoc dapoxetine</a>  "He just doesn't have the strength of a man, he has the strength that is beyond anything that can be explained," the younger Mandela said. "Because even now with the challenges to his health, he somehow manages to bounce back when everyone assumes this is the end." <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?how-do-prescription-drugs-travel-throughout-the-body.pptx#interface ">costco pharmacy mission valley</a> Head of Communications and Marketing, Simon Reader, said: "It will be a nice change cycling to work on Thursday and if it’s more enjoyable than sitting in traffic every morning, I may cycle to work on a weekly basis." <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/where-can-i-buy-permethrin-in-the-uk.pdf ">where can i buy permethrin in the uk</a> NEW YORK, Aug 1 (Reuters) - The Dow and S&P 500 hit recordclosing highs on Thursday, with the S&P 500 topping 1,700 afterstrong data on factory growth and as major central banks saidthey would keep monetary stimulus in place.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm retired <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-estrace-cream.pdf#poke ">buy estradiol gel online</a> The update also takes into account the risk of a decline in real-estate prices in the Asia-Pacific following a rollback of easy-money policies in developed economies. Although Fitch stress tests show rating resilience to significant price falls, the risk of potential rating changes increases because the number of securities covered has grown. <a href=" http://www.adsprecision.com/converting-toprol-xl-to-metoprolol.pdf ">metoprolol atenolol comparison ffxiv</a> An administration official said the detainees were chosen because Algeria is a close U.S. ally that has successfully managed detainees in the past &mdash; none of the previous 12 to be released have returned to terrorist activities, unlike some returned to other countries. The official, speaking on a condition of anonymity without authorization to publicly discuss the process, said it has been in the works since several months before Obama announced his intention this spring to push anew for closure. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-calcium-walmart-price-qmobile.pdf ">what is atorvastatin calcium tablets ip eltroxin</a> This may not be easy, but Mr Clegg &ndash; and the Tory leadership &ndash; know it is not easy to oust a Liberal Democrat leader. Mr Clegg&rsquo;s rank and file may have little choice but to endure a second term with the Tories. <a href=" http://www.medizzine.com/?ratigra-50-mg.pdf ">ratigra 50 mg </a> "Our task was to evaluate the air everyone breathes rather than focus on specific air pollutants," deputy head Dana Loomis said in a statement. "The results from the reviewed studies point in the same direction: the risk of developing lung cancer is significantly increased in people exposed to air pollution." <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?is-cipralex-available-in-the-uk.pdf ">cipralex sleeping tablets</a> When the U.S. Supreme Court invalidated the Defense of Marriage Act, same-sex couples in New Jersey went back to court, arguing that civil unions could not guarantee equal rights because of the gap in federal benefits.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).