Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'll call back later <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-cheap-clarithromycin.pptx#commend ">buy biaxin xl</a> Analysts had been expecting a 1 to 2 percent decline in theratings for both and corn and soybeans and will be focused oncorn in the coming week as it is in the midst of its criticalpollination growth phase. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-aripiprazole-online.pptx#meeting ">order abilify online</a> “It exceeds the usual hype because the FOMC members have had this very public discussion about their intent to begin tapering,” said Patrick O’Keefe, director of economic research at the financial advisory firm CohnReznick. <a href=" http://www.tdic.it/clotrimazole-200-mg.pdf ">clotrimazole topical solution ear</a> "Tooth loss is often the final result when preventive or conservative treatments for tooth decay or gum disease fail or are unavailable. It is likely that current dental services are coping better to prevent tooth loss than in the past, but major efforts are needed to prevent the occurrence and development of gum diseases and tooth decay. Ironically the longer a person keeps their teeth the greater the pressure on services to treat them," Prof Marcenes said. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/alli-to-buy-uk.pdf#brute ">alli shopping</a> Shinseki is absolutely pro-equality. He had to enforce the law which Congress passed, but the VA explicitly didn't defend it in court. In fact it was the bigoted Republicans in the House who had been defending this particular case until they recently gave up and withdrew. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-generic-launch-2012-izle.pptx ">actos price costco kamloops</a> Transportation Security Administration officials found a .38 caliber Smith & Wesson handgun in a male passenger's carry-on bag on Wednesday evening, according to a TSA spokeswoman. The man was traveling to Boston.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

A pension scheme <a href=" http://ishedlight.com/where-do-i-buy-ace-diet-pills.pdf ">ace diet pills appetite control energy</a> The car maker chose to add more cars to its Siri-supported lineup following interest in seeing the feature in other Chevrolet models. Chris Perry, Chevrolet vice president of U.S. Marketing, commented, "The response to Siri Eyes Free integration in Chevy Sonic and Spark from our customers has been remarkable." <a href=" http://drakeed.com/lisinopril-dose-for-dogs.pdf ">lisinopril 40 mg cost</a> Phase II of Obamacare will be building work prisons for those people that cannot afford to pay even the opt out amounts. Obamacare is nothing but a protection racket for the insurance corporations and enforced by the government/police. Pay up or else! It&#8217;s the law! It is now illegal to be alive without protection from an insurance company. Let that sink in for a moment. Every American citizen needs to be purchasing a product, for life, from a for-profit corporation or you will be considered a criminal. Jaw-dropping unbelievable. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/buy-alli-diet-pills-uk.pdf ">alli diet pills for sale uk </a> As we turn to more connected devices in our homes, sometimes referred to as the &#8220;Internet Of Things&#8221;, it is more important than ever that users understand security. However, many consumers don&#8217;t have a clue when it comes to securing their home network from easy intrusion. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-100-mg-uses-effet-secondaire-du.pptx ">lamictal cost per pill gnc</a> On the flip side, GLAAD found Fox was the most inclusive broadcast network, with 42% of its prime-time programming (like “Glee,” “Bones” and “The Simpsons”) containing LGBT images or characters. That earned the network a good rating. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-1-topical-cream-uws.pdf ">purchase terbinafine tablets nail fungus</a> The SFO investigation relating to Saudi Arabia was discontinued in December 2006 in the interest of national security. BAE agreed a settlement in February 2010 with the US Department of Justice in relation to contracts with Saudi Arabia and central and eastern Europe, and with the SFO in relation to a Tanzania contract.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).