Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

There's a three month trial period <a href=" http://www.bharat79.com/before-and-after-glutimax#heed ">reviews about glutimax</a> Sony ranked ninth among global mobile handset makers in thesecond quarter of this year, according to research firm Gartner.In the United States, it is only offered by No.4 carrierT-Mobile US Inc and it has not made major inroads intothe crowded Chinese market despite contracts with the threelargest carriers there. <a href=" http://www.kfc.pt/buy-finasteride-online-europe.pdf ">where can i purchase propecia cycle</a> Apple are losing a lot of court cases recently aren&#39;t they? Perhaps they&#39;re starting to realise that if you sue everybody for a multitude of stupid reasons, you are going to be spending a lot of money for not much return. <a href=" http://www.novacast.se/order-prostaprin.pdf ">cheap order prostaprin</a> LONDON, Oct 14 (Reuters) - Britain's top shares inchedhigher on Monday, extending gains from the previous twosessions, led by catalytic converter maker Johnson Matthey onthe back of an analyst rating upgrade. <a href=" http://www.greenstartnh.org/?flagyl-mg-for-bv.pdf ">flagyl 500 mg iv</a> Athletes sponsored by the energy drink company can visit the Diagnostics and Training Center to work with Bernd Pansold, an East German doctor convicted of doping atrocities in the 1970s and ’80s. Lindsey Vonn, the American skier and girlfriend of Tiger Woods, has visited Pansold’s facility, as have the members of the pro soccer team Red Bull owns in Salzburg (one former coach cited his objections to the program as one reason for his departure). <a href=" http://www.asopymes.com/generic-version-of-clotrimazole.pdf ">what is clotrimazole cream prescribed for</a> “In the developing world and in conflict zones, you want to rely on the least amount of technology possible,” said Christine Corbett, chief engineer for the mobile app “Circle of 6,” which identifies six trusted friends near the user who can provide an escort, shelter or assist in moments of distress. “Circle of 6,” Corbett says, can also run on basic cellphones.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I can't get through at the moment <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/can-i-order-clomid-online.pdf#bounce ">where can i buy the cheapest clomid</a> "Such an increase becomes impossible after a certain pointis reached, not only because of a lack of acreage to be drilled,but because of the great number of wells that will ultimatelyhave to be drilled." <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?sinrex-before-and-after.pdf#tighten ">sinrex 2 in 1 review</a> Xinhua cited a health bureau official as saying the teaminvestigating Sanofi would include disciplinary authorities andthe Beijing municipal health bureau, and it would look forclinical research programmes with lists of patient names andmedical reports. <a href=" http://www.ssvoverath.de/can-i-buy-retin-a-over-the-counter-in-canada.pptx ">buy tretinoin cream 0.1 uk</a> Companies also reported increases in operational costs related to DDoS attacks, with thegreatest number reporting increases in the IT group (69%) followed by customer service (57%). Some29% reported increased operational cost in risk management and 22% reported increased cost in thecall centre. <a href=" http://www.world-television.com/order-imigran-online.pdf#hammer ">buy imigran 50</a> In March, Spirit named Larry Lawson as its new CEO,succeeding Jeff Turner. Spirit had cost overruns last year thatled to a $134 million loss in the third quarter. The chargesrelated to Boeing's 787 jet and to Gulfstream business jets. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-price-in-canada-pbs.pdf#landing ">rogaine foam reviews nf1</a> It bans the sale of 45 types of assault weapons, including all models of the AR-15, the type of rifle used in the Newtown attack, by accused Aurora, Colorado, shooter James Holmes, and by Washington's "Beltway sniper" in 2002.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).