Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Excellent work, Nice Design <a href=" http://crearmarca.com/risperdal-online/ ">order risperidone</a> But the government might also be looking for ongoing or prospective surveillance of Lavabit’s customers and access to the company’s systems. Given Levison’s drastic actions, that is likely the case. Shuttering the company would do little to stop the authorities from gaining access to Snowden’s or any other customer’s old emails. But going out of business would mean Lavabit couldn’t comply with any future surveillance. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/caduet-10-20-mg-tablet.pptx ">atorvastatin 20 mg price costco</a> "China's professional market is also first generation.There's no mature market for professional managers and no properincentive system to recruit, retain, promote and compensateprovisional managers," said Fan at the Chinese University ofHong Kong. <a href=" http://shakingbox.com/how-many-mg-of-accutane-per-day.pptx ">total cost accutane treatment nhs</a> 

Temperature is also a factor in the decline although a more complex one. Cold winter temperatures can reduce survival and successful reproduction is affected both by temperature and drought.

 <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/canadian-nexium.pdf#instances ">effects of taking nexium long term</a> U.S. regulators on Tuesday ordered airlines to inspect morethan 3,800 planes to ensure that emergency locator beacons soldby Honeywell International do not have battery problems thatcould cause a fire. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-3-mg-6-mg-rlp.pptx#association ">doxepin price increase bnp</a> He said, however, that Obama's absence undermined the president's ability to have one-on-one conversations about global affairs with leaders such as Russian President Vladimir Putin and Chinese President Xi Jinping.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-cream-reviews-for-toenail-fungus-oak.pdf#daughters ">lamisil cream price canada usa</a> Post office workers have also voted to take industrial action short of strike, which could lead to a ban on selling financial products. The dispute involves up to 4,000 staff across the Crown office network and shows no sign of being resolved. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-lamictal.pdf#perform ">mail order lamictal </a> Oops! Miranda Kerr looked embarrassed as she realized the top of her dress had slipped down to render her completely topless. The former Victoria's Secret Angel was in Miami for a photo shoot to promote her makeup line Kora Organics. Check out other stars who accidentally bared it all ... <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-5th-month-care.pdf ">is 5 months on accutane enough pbs</a> The wary optimism in Dubai, traditionally a major hub forIranian commerce, reflects a tantalising prospect forbusinessmen across the world: that progress toward an agreementon Iran's nuclear plans could allow it to rejoin the globaltrading and financial system. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-combivent.pdf ">order albuterol sulfate online</a> Paul Stebbins, executive chairman of the board at World Fuel Services Corp in Miami, said the Republican willingness to allow a shutdown created "a very deep unease" among his fellow business leaders as they look ahead to the debt ceiling fight. <a href=" http://marinasitrin.com/?dapoxetine-approval-uk.pdf ">dapoxetine ssri</a> The government reached its $16.7tn debt limit in May and has been employing emergency measures to manage its cash, such as suspending investments in pension funds for federal workers, to stay below the line. But Treasury secretary Jack Lew has warned that the government will run out of room to manoeuvre in October and will be unable to meet its obligations.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).