Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/will-my-insomnia-zoloft-go-away-garage.html#ordinal ">discount zoloft glaucoma</a> For her vampire facial, a treatment that is supposed to rejuvenate skin and reverse signs of aging, doctors used acupuncture-like needles to inject blood drawn from Kim's arm back into her face. If the process sounds painful, that's because it is! "Oh my God," Kardashian said. "I will never get a facelift if it feels like that." <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-levothyroxine.pdf ">cheap synthroid online</a> &#8220;There are no adequate criteria upon which to base a safety level for aluminium in infant formulas and for this reason it would be sensible to take action to reduce the level of aluminium to a lowest practicable level. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/where-can-i-buy-amoxicillin-for-dogs.pdf#offspring ">where can i get amoxicillin over the counter</a> Top Selling Kids Video Game Franchise of 2013(1) Debuts 16 New Swappable Characters, 40 New Characters Overall, Next-Generation Graphics and the Deepest, Most Innovative Game in the Franchise to Date <a href=" http://www.asopymes.com/eli-lilly-coupons-for-strattera.pdf ">taking 120 mg of strattera</a> The government has dubbed the plan a "mobility scheme",meaning workers will have to find work in another departmentwithin eight months or be laid off. The workers say thegovernment is firing them indiscriminately at a time when Greecein enduring its worst peacetime crisis and record unemployment. <a href=" http://www.arnulfus.nl/prevacid-chewable-tablets-dosage.pdf#insignificant ">prevacid en espanol</a> Other notable recent drug-related deaths in Hollywoodinclude Oscar-winning Australian actor Heath Ledger, who died in2008 from an accidental overdose of prescription drugs at age28, and former child star Brad Renfro, who died from anaccidental heroin overdose a week before Ledger at age 25.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

What's your number? <a href=" http://www.wigt.co.uk/child-fever-alternate-ibuprofen-acetaminophen.pptx ">equate ibuprofen softgels 200 mg</a> Three month nickel on the London Metal Exchange hit$13,205 a tonne on July 9, the lowest since May 2009 and downfrom nearly $19,000 in February. Nickel is the worst performeron the exchange so far this year, down nearly 20 percent. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-flagyl-500mg-online.pdf ">purchase flagyl antibiotic</a> It was exactly the kind of switchback day that gives the traditionalist the ammunition to argue the superiority of the long form game. How could anyone take thrash and dash seriously when this is what the real thing delivers? <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-hydrochloride-price-tube.pdf#blob ">terbinafine tablet price in india seagate</a> In 2010, the bank sold its share of the 1.2-million-barrel Battle River oil storage terminalin Alberta, a legacy of Merrill Lynch's investment banking days. Commercial banks are notallowed to own physical infrastructure under Fed regulations. Its co-head of oil trading ThomasAndersen left this year. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/hifenac-d-tablet-used-for.pdf#campaign ">hifenac-p tablet uses</a> Prof Needleman, who is also director of the International Centre for Evidence-Based Oral Health, told the BBC: "We know the differences at the high end of elite sport are small, it would not be surprising if oral health was having an impact on those differences. <a href=" http://www.mca.ie/motilium-10mg-dosage.pdf#pardon ">where can i order motilium</a> Opponents argued that the financial crisis hadn't been caused by proprietary trading and that reining it in would needlessly deprive U.S. banks of a profit source, put them at a disadvantage globally and end up curbing legitimate banking activities.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).