Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://www.catenn.org/imipramine-50-mg-tablets.pdf#dangers ">imipramine overdose amount</a> Ottawa has loosened foreign ownership rules in the sectorand startups appear keen to sell out to larger players. ButOttawa's ruling on Allstream appears to show that only a smallpool of foreign bidders may be allowed to invest in the sector. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-bupropion-online-canada.pdf ">order wellbutrin sr online</a> It also indicated it would not allow spectrum owned byMobilicity and slightly larger rival Wind Mobile to fall intothe hands of the incumbents, if such deals resulted in unduespectrum concentration in the hands of a few. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/buy-permethrin-cream-uk.pdf ">buy permethrin uk</a> A crowd starts gathering. One woman with amazingly blue eyes reveals her double-jointed fingers; another man says he can pick his nose with his tongue. He is about to show us when we hear the sound of a spoon being rapped against a glass. We all pour ourselves more wine and settle down as the best man gets up. <a href=" http://www.gcva.com/buy-tretinoin-online-canada.pdf#leaf ">where can i buy tretinoin in the uk</a> A former member of the French Foreign Legion, the suspect was wanted in several countries, including under two international arrest warrants issued by Switzerland, where he had been in prison for armed robbery. <a href=" http://www.novacast.se/androbolix-reviews.pdf ">androbolix side effects</a> Before 2005, conditions at this hospital in the town of Colonelganj &mdash; about 70 miles from the state capital, Lucknow, in India&rsquo;s Uttar Pradesh State &mdash; were much worse. There was hardly any furniture, equipment, or medicine in the many rooms of this two-story facility, which serves a population of 200,000.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm doing a masters in law <a href=" http://feeny.nl/buy-atomoxetine-uk.pptx ">how to buy strattera </a> "It might not have gone out on a high, but it&#039;s certainly a show that people will talk about for years to come, even if only as a stern warning to writers about when it&#039;s best to conclude a successful show." <a href=" http://www.bharat79.com/cheap-aurogra ">aurogra erfahrung</a> Swift is best known for her music, but previously appeared in hit romantic comedy &#8220;Valentine&#8217;s Day,&#8221; and voiced a main character in 2012 animated hit &#8220;Dr. Seuss&#8217; The Lorax.&#8221; Swift last appeared on the small screen last spring in the season finale of Fox comedy &#8220;The New Girl.&#8221; <a href=" http://beetperformer.com/python-pills-review.pdf ">python pills review</a> Halliburton had advised BP to include 21 &ldquo;centralisers&rdquo; in the oil well being drilled by Deepwater Horizon. However, BP chose to use six of the metal protrusions, which are fixed to the outside of a long metal pipe lowered into the well, and used to keep it centred so it does not crash into the walls of the well. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/duloxetine-cost-uk.pdf#tunnel ">duloxetine cost uk</a> For example, let's say you're able to secure a project management role and are tasked with executing a website redesign that requires input from full stack developers, graphic designers, copy editors, SEO specialists and any number of others. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?lipitor-20mg-477 ">tab cytotec price in pakistan</a> Burkhardt, speaking to reporters at Montreal’s airport lastnight on his way to Lac-Megantic, said that while his companyhas some responsibility for the crash, he denies it has fullresponsibility.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).