Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/zyprexa-kokemuksia.pdf#prove ">zyprexa gastritis</a> The decision is the latest in the ongoing Apple-Samsung patent war, which began in April 2011 when Apple sued Samsung, saying the company had copied details from Apple's user interface and designs for some of its products. Samsung countersued, saying that Apple had infringed upon Samsung communication technology in several of its devices. <a href=" http://www.gcva.com/buy-topamax-over-the-counter.pdf ">where can you buy topamax</a> Rivera and Jeter may have played their last game together, but Rivera wasn’t thinking of that Wednesday. “All I wish is him to get ready and take his time and (do) whatever he needs to do,” Rivera said. <a href=" http://www.tbb.no/purchase-omeprazole-uk.pdf ">purchase prilosec</a> Brodsky, a partner at Gibson, Dunn & Crutcher, at thehearing called the prosecution's case "weak" and considerablydependent on DiPascali, who he said has had "a long pattern ofdeception for decades." <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/can-you-buy-lansoprazole-uk.pptx ">buy prevacid otc</a> In the interview Snowden details how he became progressively more disenchanted with the nobility of his work as a CIA employee, NSA agent and defense contractor as he climbed the ranks starting sometime after 2003. <a href=" http://www.lisovani.cz/how-to-use-permethrin-5-cream-for-head-lice.pdf#first ">can i buy elimite over the counter</a> Supermarkets tend to discount wines in two ways. The first is to cut prices by smaller amounts at or around special occasions or holidays. So Christmas, bank holidays and special events such as the Jubilee will bring discounts attached to many seasonal wines and champagnes, perhaps of 20pc or 25pc. The discounts normally require purchases of six bottles or more.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Some First Class stamps <a href=" http://insideart.tv/erexin-v-online.pdf#dam ">erexin-v online</a> In addition to hurting consumer confidence, the shutdown hashad a more immediate impact on retailers, said NRF PresidentMatthew Shay, citing a lack of economic data to concerns overprocessing of imported merchandise. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/carvedilol-tablets-ip-625-mg.pptx ">picture of carvedilol 3.125mg tablet</a> The legislation provides for heavy penalties for buyers whodo not find alternative supplies, limits Iran's access to fundsin overseas accounts and penalizes countries trading with Iranin other industrial sectors. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-50-mcg-spray-use-ot.pdf#trained ">fluticasone spray reviews onset of action</a> Small listed Indian companies' leverage multiplier, a ratioof assets to equity, is at 6.9 times, compared to 4.9 times forlarge and mid-cap firms and 5.3 times for all companies, ThomsonReuters data shows. A higher multiple indicates a company hasused more debt to finance its business. <a href=" http://realeconomylab.org/slimquick-pure-gummies-side-effects.pdf#complicated ">where to purchase slimquick pure </a> "I've got my fair share of criticisms and also dealt back rights and lefts and upper cuts. But that's the game," Mr Mugabe said. "Although we boxed each other, it's not as hostile as before," he said. "It's all over now. We can shake hands." <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/doxepin-hcl-cap-100mg.pdf ">doxepin neuraxpharm 100 mg</a> Scientists have been puzzling over why global mean temperatures have not risen since a peak 15 years ago even as greenhouse gas emissions &#8211; with their potential to trap more of the sun's heat &#8211; have continued to increase.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).