Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

Thanks funny site <a href=" http://www.careercadence.com/buy-anafranil-canada.pdf#honoured ">clomipramine 10 mg premature ejaculation</a> Saudi Arabia is concerned about signs of a tentativereconciliation between Washington and Tehran, something Riyadhfears may lead to a "grand bargain" on the Iranian nuclearprogram that would leave Riyadh at a disadvantage. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/metronidazole-500-mg-order-online.pdf#furious ">buy flagyl tablets uk</a> Prosecutor Rich Mantei also sought to have the jury consider a third degree murder charge with the supporting felony being child abuse for shooting the teenager. Nelson rejected his argument, but not before an outburst by West. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-patch-doses-side-effects.pdf#scrub ">fentanyl 0.05 mg ml</a> Several cases have been filed against Sterlite since theplant started in 1996. In a different case, India's top court inApril fined the company about $18 million for breakingenvironmental laws at the smelter. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/how-much-does-propecia-cost-at-walgreens.pdf ">cheapest propecia prescription uk</a> But compatriot Dani Alves claims he does not anticipate any preening behaviour. &ldquo;He is humble enough to take advice when things do not work out for him,&rdquo; the veteran right back says. <a href=" http://mirrorofrace.org/nolvadex-uk-buy.pdf ">buy nolvadex online</a> The university has already raised $2.8 billion from morethan 90,000 donors during the pre-launch phase of the campaign,its first major fundraising drive in more than a decade, it saidin a press release.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://beetperformer.com/maxirex-mexico.pdf ">maxirex qtt</a> “This has been a pattern since the revolution in January 2011,” said Shady al-Ghazaly Harb, a senior figure from one of the leading coalitions behind the June 30 revolt. “It’s a major concern for all of us who are not related to political Islam.” <a href=" http://www.assurscoot.com/purchase-tazalis.pdf ">tazalis erfahrungen</a> If Spurs planning to use Bale funds to sign Suarez does not, on the surface, seem much to worry about, the symbolism of Liverpool&rsquo;s best players now being seen as potential targets by England&rsquo;s fifth-placed club surely is. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-increased-dose-side-effects-fn-missing-one.pdf#exit ">celexa antidepressant side effect kyphosis</a> Bulk collection of U.S. persons' data is, of course, one of two real scandals. The other is the inability of NSA officials to credibly interact with Congress and the public. I say inability, because a "we know better" attitude seems to be built in to their defenses of the programs, and in their history of refusing to at least attempt to respond meaningfully to Congress. I don't think the NSA lies, willfully. I think they think they tell the truth just enough to protect their equities: the core intelligence mission (extremely important), their sense of pride (important), their guilt at the scope of the collection (not very important), and their relative importance within the structure of the U.S. intelligence community (slightly important). NSAers have developed an argot that allows them to mislead even when there is no compelling reason to do so. I blame the secrecy culture more than anything else. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/fluconazole-best-price-uk.pdf ">fluconazole uk over counter</a> Hamilton's former team McLaren, who are looking increasingly like going through a season without a win for the first time since 2006, had targeted the race as their best chance but that hope appears to have evaporated over the summer break. <a href=" http://www.jaxmediator.com/maxotime-pills-review.pdf#wanderer ">maxotime pills</a> To make matters worse, the English openers then showed them exactly how it should be done. Strauss and Cook left with discipline, punished the bad balls and had just enough luck to ensure that the very few mistakes they made didn't cost them. Mitch didn't turn up, and none of the seamers could extract any movement from the pitch or through the air.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).