Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I like watching TV <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?dulcolax-laxative-suppositories-product-review-217 ">what is prilosec used for brand</a> It has emerged that eight construction companies across the UK will compensate thousands of workers, after their names appeared on a secret industry blacklist because they raised concerns about health and safety. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/esomeprazole-magnesium-delayed-release-capsules-usp.pdf ">buy nexium online uk</a> Archbishop of Canterbury Justin Welby, a former senior oil executive and now spiritual leader for tens of millions of Anglicans worldwide, said he would allow credit unions to set up shop on church property with the aim of putting Wonga and its peers out of business. <a href=" http://www.valentineavoh.com/coq10-benefits-gum-disease.pdf#sunshine ">coq10 benefits gum disease</a> &ldquo;But what if parents remain unmoved? What if they are deaf to pleas for the privileged to do their duty? What might you say to parents who think that noblesse oblige is the latest perfume from Chanel?&rdquo; <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-ec-fort-500-mg-20-tablet-fiyattmnaprosyn-otc-tcodes.pptx#veneering ">naproxen sodium monograph usp</a> Put it this way: If A-Rod comes back and puts up league-average numbers at third base, he’d probably be more valuable than Jeter, simply because the Yankees can live with Nix and Eduardo Nunez at short more than they can the fill-ins at third. <a href=" http://www.opusdesign.nl/lexapro-5-mg-dose.pdf#walking ">lexapro 10 mg price</a> The German ZEW investor sentiment index showed economicconditions improved in August from July. It came afterdata last week showed German industrial output in June surged toits fastest rate in nearly two years.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://awsg.org.au/ordering-clomid-online-safe.pdf#impresson ">cost of monitored clomid cycle uk</a> I do wonder about dev support though. It's great that they got Netflix right out the gates, but that's kind of a given these days; I already have five separate options to watch Netflix on one TV, how many more do I need? HBO Go, on the other hand... <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-ditropan-online.pptx ">buy ditropan online</a> "(I) believe the list actually exists," said TomBehrens-Sørensen, co-founder of strategic advisory and corporatefinance firm Navisino (Beijing) Partners and a former chairmanin North Asia for shipping and oil services group A PMøller-Maersk A/S. <a href=" http://transformando.org/femxl-cream.pptx#customer ">female genital mutilation</a> Taylor said there is no plan to close Yosemite National Parkdue to the fire. However, park officials have closed areas inits northwestern edge throughout the week, including the HetchHetchy Reservoir area, Lake Eleanor, Lake Cherry and TuolumneGrove of Giant Sequoias. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-cheap-chlorpromazine.pdf ">buy cheap thorazine</a> Mobilicity is one of several new wireless providers thatbought Canadian spectrum in a 2008 auction. They have helped tolower average bills but struggled to dent the dominance of threemajor carriers: BCE Inc's Bell, Rogers CommunicationsInc and Telus. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/retin-a-micro-pump-canada.pdf ">retin-a 0.1 cream benefits</a> “It was my first audition after moving to the city,” he says. “I don’t think I could’ve dropped into more caring hands starting out. I look back and smile. And I have great lasting friendships from that cast. I just had dinner with my Luisa, Sara Ford.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).