Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

good material thanks <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/zyprexa-migraine.pdf ">olanzapine pamoate</a> The CEO, whose screeching and dancing at company events isthe stuff of YouTube legend, stormed the stage to "Can't HoldUs" by Seattle rap/producer duo Macklemore and Ryan Lewis, andkept up his usual high tempo, according to several peoplepresent at the employee-only meeting. <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-20-mg-tablet-yxtel.pdf#shoes ">zyprexa pregnancy hurt</a> Not only was it once owned by John Paul Jones, the bassist, keyboardist and co-songwriter of Led Zeppelin, but it was later bought by Terence Nelhams-Wright (Adam Faith), the singer and teen idol of the 1960s. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/amlodipine-atorvastatin-generic.pdf ">atorvastatin calcium tablets</a> Kenya requested a "red alert" wanted notice issued by Interpol for Lewthwaite, dubbed the "White Widow" by the British media, but said she was wanted in connection with a previous 2011 plot that was also linked by police to al Shabaab. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/proventil-coupons.pptx ">coupon for proventil</a> "Just a few years ago, we would be talking about lastnight's TV at work or at school. Now, we're having thoseconversations live while watching TV - using social media, textand instant messaging," James Thickett, director of research atregulator Ofcom, said. <a href=" http://www.fondapi.it/adhd-strattera.pdf ">strattera for adhd</a> &#8220;I can tell you that I&#8217;m not open to it and that&#8217;s what I&#8217;ll share with my son in terms of a plea deal,&#8221; Lon Snowden said. &#8220;At this point, what I would like is for this to be vetted in open court for the American people to have all the facts. What I have seen is much political theater.&#8221;

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=achat-cialis-paypal-in#hover ">donde comprar viagra generico 4spa</a> "Chrysler is smartly reducing its dependence on sales to rental car fleets," said Michelle Krebs, senior analyst at Edmunds.com. "While declines in fleet sales may hurt overall sales volume, retail sales are a healthier business for automakers and a plus for retail consumers who benefit from stronger resale values for their vehicles." <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/accutane-order-no-prescription.pdf ">order accutane online no prescription</a> "If you could keep what happens in Syria in Syria, it is not strategically important to us," says Berger. The U.S. cannot, however, ignore the millions of refugees spilling over into allied countries such as Turkey and Jordan, nor the chance of igniting other civil wars in neighboring Lebanon or Iraq. Lebanese militant political party Hezbollah also continues its aggression aimed at Israel. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/isotretinoin-questionnaire.pdf ">generic accutane costco</a> “Mr. Summers has withdrawn from participation in all Citievents while he is under consideration to be chairman of theFederal Reserve,” Danielle Romero-Apsilos, a spokeswoman forthe firm, said yesterday in an e-mailed statement. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/zyban-cheaper-than-wellbutrin.pdf ">wellbutrin sr cheapest</a> A San Francisco man is under arrest in connection with a bizarre incident at the city’s Main Library branch in which he struck another patron over the head with a chair in an apparently unprovoked attack.  <a href=" http://www.autoempleo.net/where-can-i-buy-doxycycline-hyclate.pdf ">doxycycline hyclate 100mg price walmart</a> Lisa, Bart and Maggie are the same age they were the day Bart the Genius debuted on Jan. 14, 1990. Homer is no wiser for all his faux pas and wayward schemes, and Abraham J. (Grampa) Simpson hasn’t kicked the bucket yet.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).