Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.endcyberbullying.org/elimite-generic-name.pptx ">permethrin lotion application</a> The Earl, whose sister was the Duke's mother, Diana, Princess of Wales, added: "My father always told us how Diana was born on just such a blisteringly hot day, at Sandringham, in July 1961. It's another very happy summer's day, half a century on." <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/bextra.pdf#flee ">bextra high</a> One of the more well known China bankers from that era isMargaret Ren, the daughter-in-law of former Chinese Premier ZhaoZiyang, who has worked at several banks. Most major investmentbanks have employed a politically connected Chinese banker,whether a high level professional such as Ren or a college ageassociate, at some stage in the last decade. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-to-buy-diflucan-in-canada.pptx#clearing ">can you buy diflucan over the counter in the uk</a> This domino effect created by the first fully functional 3D-pritned gun was understandable, and now the German police have taken a step in trying to make sense of the threat level. But naturally, as is the case with testing most weapons, the BKA may need to watch out.  <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/buy-bupropion-hcl-xl-150-mg-kft ">best generic bupropion sr ebay</a> "Years ago when a boy, hormones raging, would find his father&#039;s Playboy he kind of got glimpses into a world of coy smiles, women bent over in a corn field. Today when he gets into the internet - via a smart phone, computer - he is catapulted into a world of sexual cruelty. There is very little soft-core porn on the internet - it has been wiped away by in the industry. It is reshaping their sexuality, their sexual template and their sexual identities." <a href=" https://ilcorvopasta.com/does-permethrin-1-work-for-scabies.pptx#exhaust ">martin's permethrin 10 scabies</a> &ldquo;The Health and Social Care Act 2012 has placed the NHS on a fast-track to fragmentation and privatisation. It has got to go - and it will. In the first Queen&rsquo;s Speech of the next Labour Government, we will repeal the Act.&rdquo;

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm only getting an answering machine <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cyclophosphamide-order-set.pdf ">cytoxan adriamycin vincristine</a> Italy's third biggest lender was brought close to financial collapse by the euro zone debt crisis and is engulfed in a judicial probe over its costly purchase of a rival in 2007 and loss-making derivative trades it made in the deal's aftermath. <a href=" http://armanoswine.se/where-to-buy-glucophage.pdf ">buy glucophage online uk</a> However, JPMorgan is also a player in the physical market.In December 2010, it agreed to provide crude oil to NorthernTier Energy's 82,000 bpd refinery in St. Paul,Minnesota. It now supplies more than 90 percent of the plant'scrude, according to SEC filings. That includes about 10,000 bpdimported from Canada last year, EIA data show. <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-accutane-uk.pdf ">buy 40mg accutane</a> "FERC finds that their actions demonstrate an affirmative, coordinated and intentional effort to carry out a manipulative scheme, in violation of the Federal Power Act and FERC's Anti-Manipulation Rule," the regulator said in a statement. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/50-mg-seroquel-xr-for-sleep.pdf ">seroquel 100 mg for sleep</a> "This strong data supports our view that while economic growth will slow in the second-half of the year, it should do so only moderately, to 7.4 percent in the third quarter and 7.2 percent in the fourth quarter," Nomura's Zhang said. <a href=" http://www.leivaliit.ee/can-you-get-high-seroquel-100mg.pdf#expense ">seroquel prolong 1000 mg</a> On Jan. 29, Rezende's colleague Marina Satika Suzuki, aprofessor of inland-water-studies, measured salt levels atnearly 16 times the level Brazil's agricultural research agency,Embrapa, considers safe for irrigation. Levels above the limitcan permanently damage farmland.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).