Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

How many days will it take for the cheque to clear? <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-paroxetine.pdf#bought ">buy paxil no prescription</a> "It's not a good thing when it's Friday, three days after the election, and every state in the country is either red or blue (except) there is one that is yellow because they haven't counted the votes," Weatherford said. <a href=" http://www.purplesurgical.com/en/super-avanafil.pdf#hateful ">avanafil venezuela</a> Cave said that Manning, a slight man who looks younger than his 25 years and is gay, may encounter homophobia, and some inmates may view him as a traitor, although others convicted of espionage are serving time in Fort Leavenworth. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?discount-erectile-dysfunction-pill-no-side-effects#expansion ">erectile dysfunction drugs uwajima</a> "In this day and age that we have the GPS and the surveillance camera system, I think something should be changed and could be changed," he said, adding that overall emergency response at the crash "worked beautifully." <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/purchase-amoxicillin-online-uk.pdf#announced ">amoxil over the counter uk</a> But the lead wasn't safe enough as the AL returned fire with a mammoth 439-foot Chris Davis homer in the top of the fourth. Then, as the NL turned to left-hander Cliff Lee, the AL got a key RBI double from noted lefty-masher Nelson Cruz in the sixth. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/albendazole-buy.pptx#carry ">where can i buy albendazole in uk</a> The call to review Bemba's case was among recommendationsaimed at seeking reconciliation with opposition includingamnesty and pardons for imprisoned politicians and the reopeningof media outlets that had been shut down.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I've been cut off <a href=" http://predicare.se/xls-medical-carb-blocker-asda.pdf#monarch ">xls medical fat binder 90 sticks best price</a> Residents are being encouraged to use white sheets, reflective mirrors, flares and signal fires to attract the attentions of the pilots and told to have a bag of medications, clothes, and other important items ready for when help arrives.  <a href=" http://feeny.nl/where-can-i-buy-finasteride-uk.pptx#spectacle ">buy finasteride for hair loss</a> "What was I about to say? By the mass, I was about to say something. Where did I leave?" It never fails to delight or disturb &ndash; that extraordinary moment in Hamlet when Polonius suddenly breaks off mid-sentence, as he&rsquo;s instructing Reynaldo to spy on Laertes, and appears lost for words. <a href=" http://euso.se/risperidone-2-mg-used-for.pdf#accordance ">risperidone tablets manufacturers</a> Covey, a 1982 Fresno State graduate in business administration, received Fresno State's 2003 Distinguished Alumna Award -- the highest honor given by the university's Alumni Association. She went on to receive her law degree from Harvard Law School and an MBA from Harvard Business School in 1990. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/accutane-120-mg-per-day.pdf#die ">accutane low dose 5 mg</a> “There’s a different spirit with a comedy,” Braugher says. “So there’s a little bit of a learning curve from the pilot to the first couple of episodes. But I feel like I’m getting on board. Comedies are so much more uplifting than the dramas I’ve done. I’m loving this.” <a href=" http://www.velcourt.co.uk/when-will-generic-esomeprazole-be-available.pdf ">best price for nexium</a> Bell hit Shepard for 44 yards on Oklahoma's next drive, leading to a 30-yard field goal by Hunnicutt. The end of the half stopped Oklahoma's sixth drive, but the Sooners opened the second half with a 35-yard scoring pass from Bell to Shepard _ set up by a 41-yard punt return by Jalen Saunders.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).