Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm happy very good site <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?where-can-i-buy-methotrexate.pdf ">methotrexate mtx</a> Apart from refinancing the syndicated loan, proceeds ofKenya's debut sovereign bond will also be used to fundconstruction of infrastructure projects, given new urgency bythe discovery of oil in the northern part of the country. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/much-does-proscar-cost-canada-goose.pptx#conjecture ">much does generic proscar cost mtg</a> "William knows only too well that his baby son will be the new favorite creature in the circus he grew up in," wrote Daily Telegraph columnist Allison Pearson. "Every plan he and Kate have put in place is to protect him." <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/allopurinol-100-mg-obat-untuk-apa.pdf ">allopurinol for sale uk</a> “Leave the property or I’m going to call the cops,” the ex-con barked at reporters when he arrived at his rented house on Long Island, which sits across the street from his parents. Paschke’s ex-wife, Maria Acevedo, told the Daily News she wasn’t surprised her ex was charged with striking a woman. “Of course not,” she said, returning to her East Patchogue, L.I., home. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/buy-sumatriptan-nasal-spray.pdf ">order imitrex over the counter</a> Instead of encouraging development of all U.S. energyresources, Southern said the EPA's performance standards for newplants "essentially eliminate coal as a future generationoption" and potentially restrict new natural gas-fired plants. <a href=" http://www.arnulfus.nl/propranolol-nombre-generico.pdf#halted ">is propranolol generic</a> Wal-Mart's push is aimed at product categories that havebeen difficult to produce at a cost advantage in the UnitedStates for some time. The retailer plans to sell everything fromGeneral Electric Co light bulbs made in Ohio and Illinoisto Element Electronics Corp televisions that will be assembledin South Carolina.

2rand[0,1,1]

24.5 2017

I'm on business <a href=" http://www.gcva.com/buy-diflucan-over-the-counter.pdf#instrument ">where can i buy diflucan pill </a> "Early on, Hale established with politicians at home that I was his direct representative and that they could say anything to me that they could say to him. Whatever decisions I made, they would be his final decisions," she said in 1976. <a href=" http://hsmai-europe.com/mifepristone-misoprostol-cost-lanka.pdf ">misoprostol for sale in manila central</a> "Our goal is always to try to find the right balance between protecting the security and the privacy of our citizens and this work is going to continue as well as our very close consultations with our friends here in France," Kerry said. <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-joint-painful-ovulation-bfp.pptx#sign ">multiples with 25mg clomid stories</a> Obama faces a similar reaction from many Democrats and Republican members of Congress who are not convinced that the United States should take unilateral military action in Syria. President Obama's aggressive move to forge ahead without building an international coalition that will assist with military assets and without American public support is a departure from his view that U.N. support is needed prior to any outside military action. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-cheap-levothyroxine.pdf#discontent ">cheapest place to buy synthroid</a> More than three years later, BoA-ML's commodities traders are still waiting on a decisionfrom the Federal Reserve Board of Governors, according to documents received by Reuters througha Freedom of Information Act request. <a href=" http://adanercantabria.com/?robaxin-highest-dose-ih-24-hours.pptx#crowded ">buy methocarbamol 500 mg and ibuprofen 200</a> Simon Emeny, chief executive, said: “The boost to our fortunes that the sunshine brings is small in the context of our long-term future. I am therefore equally pleased that the underlying business is well placed.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).