Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://roygalan.se/actos-predictive-coding-order.pdf ">actos predictive coding order</a> The competition began with Shumpert playing a perfect game. He made all seven of his shots and scored 18 points in the Knicks’ 103-102 victory over the Boston Celtics. It was an encouraging start since Smith is currently sidelined and may not practice for at least another two weeks. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-synthroid-online-pharmacy.pdf ">buy synthroid online pharmacy </a> She said a newly created Ministry of Law and Order would come under Rajapaksa's direct control, as had happened with the Defence Ministry, and that recent changes to the Sri Lankan constitution had weakened checks and balances on his rule. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/zyban-banned-uk.pdf ">zyban uk online buy</a> Pitt added that the film will make an impact on audiences for years to come, saying: "I know what this film is. I&#39;ve been around film long enough. I know the impact, and this one will have a continuing impact... It&#39;s one of those few films that cuts to the base of our humanity. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/amlodipine-5mg-tablets-information.pdf ">norvasc amlodipine 10 mg</a> Reginald (Reggie) Chance, 37, flips off reporters in court Sunday before being charged with taking part in the vicious mob attack in New York on SUV driver Alexian Lien in front of the victim’s wife and toddler. <a href=" http://danielligorio.com/black-3k-enhancement#snapped ">black 3k 3000 pill</a> Newburn, born Daymond, had starred under her stage name Domonique Duffy in the 2010 Web series, “Hollywood Houseboys,” which chronicled the lives of four gay friends struggling to make it in show business.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you ask him to call me? <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/silent-night-herbal-sleep-aid.pdf#shop ">silent night herbal sleep aid</a> Anna Paquin has been keeping a secret that may be quite a surprise for some people. The actress, who is married to her 'True Blood' co-star Stephen Moyer, revealed that she is bisexual a public service announcement for the True Colors Fund. In the video, the actress appears on-camera and identifies herself as being bisexual, saying, 'I'm Anna Paquin. I'm bisexual, and I give a damn.' <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naproxen-sodium-and-grapefruit-juice.pptx#luck ">can i buy naproxen 500 mg over the counter vgc</a> "Right now, ads on average make up about 5 percent, or onein 20 stories on the newsfeed," CEO Mark Zuckerberg toldanalysts on a conference call. "In recent studies, people havetold us that they notice the ads more. So we're going to investin improving the quality." <a href=" http://www.gcva.com/where-can-i-buy-lisinopril.pdf ">where can i buy lisinopril</a> And there’s still so much time — more than three months — left for the Giants to remind everyone of exactly that. If their sputtering offense finally comes together on Sunday, if Eli Manning stops throwing interceptions and starts finding Victor Cruz and Hakeem Nicks deep against this supposedly fearsome Chiefs defense, we’ll all remember that this air attack can single-handedly carry the Giants to a few victories. <a href=" http://sexperterna.org/generic-oxybutynin-patch.pdf ">ditropan xl generic available</a> Chambers also said the current business environment was underperforming his expectations. Despite strength in the United States, weakness in Asia and mixed results from Europe continued to dog its business. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?how-to-get-prescription-clomid.pdf#eggs ">how much does it cost to get clomid privately</a> The big Yankee news Monday, of course, was Alex Rodriguez’s expected return from the DL list scuttled Sunday by a quad injury. A-Rod, trying to return from offseason hip surgery, was diagnosed with a Grade 1 strain. A quad injury also shelved Derek Jeter for the second time this season after he played in just one one game.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).