Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How many weeks' holiday a year are there? <a href=" http://crearmarca.com/betamethasone-dipropionate-lotion-usp-005/#classic ">betamethasone and clotrimazole</a> Samsung said it was "disappointed" at the lifting of the ban. "The ITC's decision correctly recognized that Samsung has been negotiating in good faith and that Apple remains unwilling to take a license," it said in a statement. <a href=" http://bpgcgolf.com/cephalexin-500mg-dosage-for-uti.pdf#year ">generic cephalexin</a> "In the old days, it had to be done hand-to-hand, by people physically crossing into North Korea with the cash smuggled on their person. But these days we use money transfers to North Koreans living in China, or Chinese living in North Korea." <a href=" http://axcomputers.com/zofran-4mg.pdf ">zofran price</a> Jackson runs the Fair Hill Equine Therapy Center in Maryland, which is a state-of-the-art facility that offers race horses all different types of treatments and therapies to make a successful return to competition. <a href=" http://iacs.org.br/best-place-to-buy-nolvadex-uk.pdf#torment ">steroid forums where to buy nolvadex </a> “The (American League) pitcher, Dick Radatz from Boston, he was one of the guys I couldn’t find the ball when he throws,” said Mays. “As I’m going to home plate (in the bottom of the ninth inning), Walt calls me back, says, ‘When you get on, steal on the second pitch.’ I said, ‘How am I going to get on? I can’t hit this guy.’ Then I said, ‘The best thing for me to do is try and get a walk.’ And I did.” <a href=" http://www.adstone.pl/order-atarax-online.pdf ">order hydroxyzine pamoate</a> Japanese Prime Minister Shinzo Abetold Chinese President Xi Jinping that the “mutually beneficialstrategic” relationship between their countries should berevived, the top government spokesman said.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I work here <a href=" http://morodalsfestivalen.no/wellbutrin-sr-cheapest.pptx ">wellbutrin sr buy</a> Another neat hidden feature in the camera App will allow users to focus without having to tap the screen. Simply hold down the volume down button for a second and the iPhone will autofocus on the area inside the square. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/order-clindamycin-gel-online.pdf#the ">purchase clindamycin gel</a> WASHINGTON - Consensus may be hard to find in Washington these days, but many corporate executives and economists seem to agree on one point: the biggest risk to the world's largest economy may be its own elected representatives. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/sumatriptan-buy.pdf ">sumatriptan buy</a> Kerry Bailey, from the PKF liquidators, said: "Whilst Beacon of Hope nursing services were funded by the health authority and the Welsh assembly, its ancillary services were unfunded and relied upon public donations. Unfortunately, these had proved insufficient to cover the outgoings and, despite a public appeal for donations and the support of the dedicated and hard-working staff, the company's directors were left with no alternative in the face of the resulting insolvency but to place it into liquidation." <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/synthroid-25-mcg-weight-loss.pdf#infant ">cost of synthroid</a> The national average cited by HHS refers to thesecond-cheapest among silver plans on the market - which manyhealthcare economists expect to be the most popular for theirbalance of coverage and out-of-pocket costs. On average, theleast expensive plans in this group were reported in Minnesota,where it costs $192 per month, and Tennessee, $245. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/alesse-28-good-reviews.pdf#amiable ">how to stop spotting on alesse</a> Yet options are signalling that a reduction in the Fed's $85billion a month in asset purchases - quantitative easing - would not cause sharp price swings in Treasuries, potentiallycapping the rise in yields.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).