Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How do I get an outside line? <a href=" http://www.hlmaja.ee/?cost-of-ipratropium-bromide-inhaler.pdf ">albuterol ipratropium bromide nebulizer</a> Al-Sharqiya is one of several independent channels that took to the airwaves following the 2003 ouster of former dictator Saddam Hussein. It has drawn the ire of the current Shiite-led government with critical reports highlighting corruption, poor services and other shortcomings. Authorities suspended its operating license along with those of eight other Iraqi channels and pan-Arab broadcaster Al-Jazeera in April after accusing them of inflaming sectarian tensions. <a href=" http://future-software.co.uk/can-you-order-zithromax-online.pdf#chris ">buy azithromycin 250 mg</a> From then on, more than 300 pages of official documents exchanged between the agency and the builder record how the project descended into recriminations between Witecki's road agency and the contractor. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?cheapest-place-to-buy-singulair-night.pptx#stability ">montelukast tabletas 10 mg dosis nph</a> Groups on the sites criticised her Italian origin and suggested she was tainted by corruption scandals. They featured satirical mocked-up photographs depicting Mrs Gandhi and India's prime minister Dr Manmohan Singh as newly-weds, Madonna and Child and pet-owner and poodle. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-generic-finasteride-1mg.pptx#stumbled ">buy propecia no prescription</a> Captain Graham also provided details of the security arrangements in building 197. He told Raf that in order to get onto the base employees have to show a pass. Individuals are then able to walk in the front door of building 197 without scanning anything but that will only get them as far as the lobby. To actually get into the heart of the building the individual would have to scan a pass at a guard station. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/cost-of-synthroid-in-canada.pdf ">buy levothyroxine sodium online uk</a> "We want to show the way he thought and the way he worked," Ben Frija, a Norwegian art expert who co-curated the exhibition and connected the Kunsthaus with the private collector of Munch's works, told Reuters.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm not sure <a href=" http://www.tcheaz.com/gave-child-tylenol-motrin-same-time.pptx ">infant motrin dosage</a> Warren, the author of "The Purpose Driven Life," said the sermon was to be the first in a series titled, "How to Get Through What You're Going Through," which, "will show you how the Bible can bring you comfort and encouragement." <a href=" http://www.velcourt.co.uk/buy-macrobid-uk.pdf ">buy macrobid online uk </a> The underlying problem is that it's a self-perpetuating system, as shown by the vast increase in recent decades in both money and lobbyists spending it. Term limits might have some positive effect on fund-raising. Direct legislation — a law limiting the amounts that anyone, challenger or incumbent, could spend on an election — would obviously be beneficial. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-to-buy-accutane-safely.pdf#frankly ">where can i buy accutane uk</a> Some Afghan survivors of the attack and family members of the victims who had been flown to the United States to testify about the impact of the shooting later expressed disappointment at a news conference that the penalty was not stronger. <a href=" http://www.assurscoot.com/purchase-cikalis.pdf ">cikalis erfahrung </a> Nobody knows the true scale of potential losses at Europe'sbanks, but the International Monetary Fund hinted at theenormity of the problem this month, saying that Spanish andItalian banks face 230 billion euros ($310 billion) of lossesalone on credit to companies in the next two years. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-imipramine-online.pdf#savoury ">buy tofranil online</a> The U.S. Labor Department on Thursday said the government's employment report for September will not be released as scheduled on Friday due to the government shutdown and a new release date had not yet been set.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).