Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Enter your PIN <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?xenical-price-comparison-uk.pdf ">buy xenical diet pills</a> He concluded: "The increased risk for cardiac arrest and sudden death during marathon running occurs predominantly in middle-aged males with previously silent coronary heart disease. The use of pre-race low-dose aspirin is evidence- based by validated clinical paradigms to protect such runners from acute cardiac events during races triggered by high, even if transient, atherothrombotic risk." <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/olanzapine-pregnancy.pdf ">olanzapine xrd</a> The National Institute for Health and Care Excellence (NICE) has issued final draft guidance which does not recommend Pfizer&#39;s Xalkori (crizotinib) for previously-treated anaplastic-lymphoma-kinase-positive advanced non-small-cell lung cancer (NSCLC).  <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/intagra.pdf#contributor ">online intagra</a> "We&#8217;ve seen momentum building going into our fall events," said Linda Gilmore, public information officer for Atlantic County. "At the beginning of the summer, I think people were under the misunderstanding that we were impacted by Sandy like the towns north of us. We&#8217;re now seeing an increase in visitors and we have a variety of activities planned well through the end of the year and beyond. We have food festivals, sporting events, the Atlantic City Rodeo, concerts." <a href=" http://www.law-business.com/?buy-metronidazole-oral.pdf#betrayed ">flagyl suspension 125 mg- 5 ml</a> "The (price) data therefore look likely to further dissuade policymakers that the economy is ready to withstand any tapering of the Fed asset purchases program," said Chris Williamson, an economist at Markit. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/lansoprazole-tablets-what-are-they-for ">prevacid solutabs otc</a> In an eight-page document the MoD’s Development, Concepts and Doctrine Centre (DCDC) think-tank suggested the public profile of repatriation ceremonies should be reduced in order to handle negative public opinion about casualty numbers.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Please wait <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/300-mg-tianeptine.pdf ">tianeptine opioid withdrawal</a> So, Buchanan donned a red coat, sunglasses and a powdered wig and mimicked Francesa’s mannerisms — the smug superiority that makes him New Yawk’s Numbah One — while taking calls from listeners in the colonies and pontificating on the conflict between the British and local militias. <a href=" http://randyniles.com/dolo-650-tablet-dosage.pdf ">dolo 650 mg medicine</a> "It may be heavily exaggerated and set in the future, but I hope viewers will think &#039;this rings true right now&#039;. That&#039;s my goal. I just happen to have wrapped it in a popcorn sundae." <a href=" https://www.ivanexpert.com/propranolol-10-mg-twice-a-day.pdf ">inderal tablets for migraine</a> Their delicacy has advantages. You can't "keep them for later". You have to eat raspberries the day you buy them. It's a terrible fate for such a classy fruit but punnets get marked down at the end of the day so you can pick up real bargains if you do a shop just before closing time. Enjoy their last few weeks. A jolt of tartness and a splash of that juice are perfect for these cooling, misty days. <a href=" http://powerbible.com/buy-pantoprazole-cheap.pdf#fright ">buy pantoprazole online uk</a> “The scene shows his tenacity, his strength of spirit and his will to live and the reflex of wanting to stay alive and for me, I wanted to feel a fraction of what he went through,” the British actor told the Daily News. <a href=" http://icnc.co.nz/desyrel-rls.pdf ">trazodone 50 mg dosage</a> However the royal couple choose to raise the third in line to the British throne, he will enjoy a lifestyle way beyond the son of a Royal Air Force search-and-rescue helicopter pilot, the job William is expected to give up later this year to be closer to his wife and child and take on more official duties.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).