Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I've got a part-time job <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/buy-losartan-potassium-online.pdf ">cozaar tablet color change</a> The forecaster left its estimate of world corn productionunchanged at 965 million tonnes. It also left its world soybeanproduction outlook unchanged at 283 million tonnes but cut itsworld wheat production view to 692 million tonnes from 694million tonnes. <a href=" http://www.ext.fi/buy-tricor-145-mg.pdf ">buy caswell massey tricorn</a> Officials from Optum/QSSI, Equifax Workforce Solutions and Serco will also testify alongside Campbell. The committee had wanted Health and Human Services Secretary Kathleen Sebelius to appear also, but she cited a scheduling conflict and will appear next week. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?proscar-raise-blood-pressure.pdf ">buy cheap finasteride 1mg</a> "The pieces are all falling into place, though we are now on a slightly later schedule - filming is now scheduled to start in the Spring, with Sacha Baron Cohen playing Freddie. The film should be ready for release early in 2014," he wrote on his website. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-doxycycline-hyclate-100mg.pdf ">order doxycycline online australia</a> The scanner "takes just one minute to transform a pile of up to 25 double-sided documents of any type into crisp, clear scans that are sent to Evernote," the companies said. Imported notes are automatically organized by type in Evernote, making them searchable and accessible from nearly any device. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/diclofenac-online-uk.pdf ">voltaren patch uk </a> I research and write about the history of space exploration and space technology with an emphasis on missions and programs planned but not flown (that is, the vast majority of them). Views expressed are my own.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/where-can-i-buy-a-ventolin-inhaler-uk.pdf ">ventolin online uk</a> These make the sector ripe for consolidation, despitepromising long-term prospects, and Warid's Abu Dhabi owners putthe ailing company up for sale after it lost nearly a third ofits subscribers from a 2008-9 peak of 17.9 million. <a href=" https://www.loket.nl/generic-wellbutrin-taken-off-the-market.pdf#shape ">how much does generic bupropion cost</a> It’s probably because GLBenchmark gives more points for geometry (vertices) performance, while BaseMark X put more of an emphasis on pixel performance. since most current games try to limit the number of vertices, it didn&#8217;t feel like geometry performance was hurting the 5.8 in the games mentioned above. Additionally, the lower resolution saved its bacon when it comes to pixel performance. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-ommw.pptx#bloom ">levitra clbx</a> Analysts said Honeywell's second-quarter earnings beat wasdriven by a lower tax rate, which added 6 cents to earnings. Theeffective tax rate for the quarter fell to 23.1 percent from26.0 percent a year earlier. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/olanzapine-black-box-warning.pdf#auditorium ">olanzapine black box warning</a> It was a seamless re-introduction for Cooper following a four-day leave of absence for counseling and sensitivity training in light of a video of Cooper yelling a racial slur at a security official going viral. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/fda-nexium-plavix.pdf#exceedingly ">80 mg nexium per day</a> "Chinese growth figures, which were no worse than expected,set the scene for the market in early trading, while Citigroupresults further improved sentiment," Keith Bowman, equityanalyst at Hargreaves Lansdown, said.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).