Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

What's the exchange rate for euros? <a href=" http://atlantisclubkft.hu/how-much-does-azithromycin-cost.pdf#dial ">zithromax how to take</a> Better understanding of what drives prices over the longterm can make markets function better, while failure ofinvestors to recognise when rising asset prices become detachedfrom underlying fundamentals can create bubbles. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/paroxetine-forum-uk.pdf#fetched ">paroxetine uk buy</a> Jailing him for five years four months Judge Mark Brown said that he had committed "this dreadful offence" while she lay asleep, having taken a sleeping tablet, and left her distressed and anxious. He ordered him to sign the Sex Offenders Register for life. <a href=" http://ishedlight.com/buy-pure-forskolin-extract-in-australia.pdf#stout ">forskolin weight loss research</a> The planned route was controlled by onboard computers, but the deviation meant plans were abandoned - the ship's "black box" voice recorder telling the story of panick, as frantic conversations between captain and crew took place. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/celexa-price-walgreens.pdf ">celexa generic name</a> As a result, trading activity has fallen, with participantsestimating volumes have dropped 5-15 percent in the currencymarket - the world's most liquid financial market with up to $5trillion a day changing hands. <a href=" http://brunswickguitars.com/buy-albuterol-inhaler-online-cheap.pdf ">buy albuterol inhaler online cheap</a> Crime in this middle-class community has been on a steady decline, but city officials decided to place a school police officer at every elementary, middle and high school after a gunman killed 20 children and six adults at Sandy Hook Elementary in Newtown, Conn., last year.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

How do I get an outside line? <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/doxycycline-100mg-cost-uk.pdf ">buying doxycycline online uk</a> Russia holds a veto on the Security Council and previously used it on three occasions when Western powers sought to condemn Assad over the war in Syria. President Vladimir Putin has said the proposal on chemical weapons will only succeed if the United States and its allies rule out the use of force. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-qthz.pptx#stay ">levitra uwsp</a> The dispute goes to the heart of the business of the private equity industry, where firms buy companies and hope to sell them later at a profit. Finding interested buyers and avoiding the taint of fraud are crucial to a firm's ability to earn big profits for itself and its investors. <a href=" http://thesimpleidea.com/generic-bupropion-sr-problems.pdf#gates ">purchase bupropion online</a> Elk calves are an important food source for grizzly bears in the spring and Arthur Middleton of Yale University suggests that the decline in elk may pose a threat to the grizzly bear rather than a benefit, since their other spring food source, cutthroat trout, is also in decline. <a href=" http://marinasitrin.com/?dapoxetine-ekoi.pdf ">dapoxetine natural source</a> "I have long respected Mike and think he has done a remarkable job since becoming the head coach of the Knicks," Mills said in a statement. "After spending time with him recently, it is clear that picking up his option is an easy decision." <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/order-bimatoprost-cheap.pptx ">buy bimatoprost online uk</a> Weiner said record high physical aluminum prices have costthe Chicago-based brewer tens of millions of dollars in recentyears. Last year alone, he estimated soaring prices costaluminum users some $3 billion in extra expenses.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).