Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I enjoy travelling <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-200-mg-for-sleep-oostende.pptx#constitution ">seroquel xr coupon eharmony</a> “You continue to support him, to point out the issues, to try to understand how it happened so it doesn’t happen again,” he said. “You coach him, just like you coach anybody who’s had some issues. He’s trying as hard as he can to stay away from interceptions, but you’re not going to go back to not throwing the football. He’s been too successful for so many years throwing the football.” <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-60-mg-ahumada.pdf#photography ">accutane prescription online dosage</a> However the researchers also identified certain protective factors - in other words, factors that appeared to reduce the risk of suicidal behaviour among these vulnerable young people. The strongest of these was strong and positive parental involvement. <a href=" http://vcreme.edu.vn/effexor-online-order.pdf#liable ">cheapest effexor online</a> The offer from the Interior Ministry came a day after Egypt&rsquo;s new leadership ordered police to clear two protest camps on the grounds they posed a threat to national security and were terrorizing citizens. <a href=" http://ishedlight.com/suboxone-doctors-in-charlotte-north-carolina.pdf#throb ">how to take suboxone film to get high</a> One-month yields were at 0.36 percent, nearing the sameyield as two-year notes, which yielded 0.37 percent.A survey from J.P. Morgan Securities released on Tuesday showedinvestors continued to raise their holdings of longer-datedTreasuries, in lieu of short-dated bills. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/where-can-i-buy-a-ventolin-inhaler-uk.pdf ">where can i buy a ventolin inhaler uk</a> "If the U.S. and Israel and other nations have these weapons, why, in theory, shouldn't an Arab country have one? I have four children, and I can't give food and an education to one child and not another."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Do you play any instruments? <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-for-depression-lag.pdf#reality ">is trazodone hcl used for sleep ayurveda</a> The area the A7 really excelled was in our Web performance tests. It scored the highest Browsermark score by a wide margin: 3764 to the S4's 2498 and the G2's 2493. It also dusted some of its competitors in the Sunspider JavaScript benchmark, taking only 418 milliseconds to complete, versus the S4's 1431 and G2's 1134. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-famciclovir-125-mg.pdf ">famvir buy cheap</a> "Waze does things differently," Kagan says. "They have a very unique user base that communicates with them in a unique way. It's another slice of the navigation pie, so it adds more value to Google." <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/best-online-pharmacy-propecia.pptx#bewildered ">generic propecia walgreens</a> Ford builds the F-150 in Kansas City, Missouri and Dearborn, Michigan. The Dearborn truck factory was partially shut down during the last week of June to allow for some "facility work" for the new F-150, according to a May plant newsletter. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/trazodone-50-mg.pptx ">getting high on trazodone erowid</a> Last week, a small protest in Leblon, one of Rio's poshest neighborhoods, erupted into looting and destruction, with demonstrators smashing storefronts, defacing street signs and setting piles of garbage on fire. <a href=" http://haravginsburgh.com/caverta-25-uses.pdf#cottage ">caverta sildenafil citrate tablets 100mg</a> Willie Colon delivers fightin’ words as Jets and Patriots get ready to mix it up again this week, one month after Gang Green lineman is at center of scrum in fourth quarter of New England victory in Foxborough.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).