Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

The manager <a href=" http://janematthewsdesign.com/what-happens-when-dilantin-level-is-too-high.pptx ">buy phenytoin sodium</a> Detroit homeowner Harold Davis lives on a block with fourburned-out houses. But homeowner insurance has become soexpensive - $3,000 a year in a neighborhood where housesrecently have sold for around $5,000-he dropped his coverage. <a href=" http://icnc.co.nz/fluticasone-spray-used-for.pdf ">proair nasal fluticasone prospecto</a> In a telephone interview from Moscow, McGovern said Snowdentold him that Drake was the "model" for his decision to leakU.S. secrets. The government eventually dropped all but arelatively minor charge against Drake, to which he pleadedguilty. <a href=" http://www.assurscoot.com/4-magna-rx.pdf#gus ">orjinal magna rx sorgulama</a> Erdogan has won three elections in a row and presided over an economic boom. On the electoral map nearly all of the country - apart from the Aegean coast, the mainly Kurdish southeast corner and a small region on the European continent - is AK Party orange and he is expected to run for president in 2015. <a href=" http://lynnefreeman.net/price-of-penegra-50.pdf ">penegra price in pakistan</a> How long law enforcement authorities keep the records fromlicense plate scanners varies. Some agencies, such as the OhioState Highway Patrol or the Minnesota State Patrol, quicklydelete data on regular passers by, the report said. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=children39s-motrin-price-directions.pdf#reign ">motrin or tylenol for teething pain quotes</a> The radical gay extremist liberal Democrat world view of "morality" would be legally FORCED on everyone who does not agree with their morality. You would be forced to teach your children what they tell you to teach them - I repeat you would be FORCED to teach your children what gay dictators told you to teach them.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I live here <a href=" http://www.adstone.pl/permethrin-online-order.pdf ">order permethrin cream 5</a> Several nuclear operators applied in July to re-start reactors under new rules drawn up following the Fukushima disaster, but approvals are likely to be tough to get as the industry regulator strives to show a skeptical public it is serious about safety. <a href=" http://schell.com/?order-lopressor.pdf#summit ">buy metoprolol tartrate</a> After a scoreless first quarter, the Chiefs got in front when Sean McGrath collected a five-yard touchdown pass from Smith but the Giants responded with Manning finding Victor Cruz for a 69-yard touchdown. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-website-mvc.pdf ">isotretinoin how quickly does it work out while taking</a> Being split between two departments, can mean that you have to rely on excellent departmental communication. However, it helps to anticipate that problems may arise, for example with timetabling and conflicting information. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/where-can-i-buy-atrovent-nasal-spray ">ipratropium bromide nasal solution cost</a> "My first thought when I heard about it was that this probably came from a helicopter," the source said. "It could have been an Egyptian helicopter, or maybe an Israeli helicopter. Because of the proximity of the jurisdictions I reckon a casual viewer would have trouble telling them apart." <a href=" http://lynnefreeman.net/silagra-100-fo-r-frauen.pdf ">kamagra o silagra</a> Overall, more than 80 percent of children in both studies had daily sodium intake exceeding 2,300 milligrams, but the number of children with very high intake -- above 3,450 milligrams -- fell over the 13-year-period.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).