Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm doing a phd in chemistry <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/uso-de-nexium-en-bebes.pdf ">nexium drug interactions coumadin</a> The Kiwis dominated the early matches of the final series and appeared poised to easily reclaim the trophy they lost in 2003. But Oracle has succeeded in shifting the momentum with boat changes and improved tacking, and the two teams now appear remarkably even. <a href=" http://buumon.org/proventil-inhaler-coupon-2013.pdf#infant ">buy albuterol inhaler from mexico</a> South Yorkshire Police recovered £14.53 from the victims of the disaster and paid it into the force's finance department, according to documents released by the Hillsborough Independent Panel. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/shibari-triton-spray-how-to-use.pdf ">shibari triton spray men&#39s health</a> "The truth is that glamorizing the face of terror is not just insulting to the family members of those killed in the line of duty, it also could be an incentive to those who may be unstable to do something to get their face on the cover of Rolling Stone magazine," Murphy said.  <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-alli-uk.pdf#sticks ">buy alli uk online </a> But as the bill lingers on the floor, the originalbipartisan amendments have been joined by much morecontroversial ones, including a measure that would declare thestalled Keystone XL pipeline to be "in the national interest." <a href=" http://www.kfc.pt/cheapest-way-to-buy-propecia-msds.pdf ">order propecia online prescription pharmacy</a> Median home prices are $109,900 while annual media property taxes are $1,161. For a little fund, AARP recommends checking out Tia Cori’s Tacos on North Beach in Daytona, where tacos are $1.50 and margaritas are $4.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like , please <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/kratom-resin-chunks-review.pdf#reverse ">buy kratom bulk usa review</a> In groundbreaking research, the mathematical model of developing coronal mass ejections created by Dr. Wu and his former students who are now his Chinese colleagues at the National Space Science Center (NSSC) in Beijing has been shown to be accurate by comparison with actual observed phenomena from spacecraft tracking events on the sun's surface. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/trazodone-mg-available.pptx#hunger ">desyrel trazodone reviews</a> The financial media loves a crisis, and we have no shortage of them. The government shutdown and the looming possibility of a default provide ample fodder for those whose livelihoods depend on readers, viewers and advertising revenue. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-pm-coupon-blood-pressure.pdf ">motrin 600 mg over the counter ulcer</a> "That's been the advantage for me as an actor, sort of understanding what we do next, giving myself some space and building an arc over time. It's rare, definitely, for characters to be built that way for television. But I think it represents the new trends of how audiences are absorbing TV." <a href=" http://www.novacast.se/saw-palmetto-and-hair-loss.pdf ">saw palmetto versus finasteride for hair loss</a> Some disappointed voters expressed disbelief at the election outcome. "This is daylight robbery, but I think the MDC should have realized that, without violence, ZANU-PF would still do something to cheat," said McDonald Sibanda, a 34-year-old insurance salesman. "I'm disgusted by all this." <a href=" http://tamarabaranova.com/accutane-cheapest.pdf ">buy accutane uk online</a> The song was written by Regina Spektor, an American singer, and was used in the film &ldquo;The Chronicles of Narnia: Prince Caspian&rdquo;, which was release in 2008, based on the C.S. Lewis book.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).