Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://sexperterna.org/uses-for-lamictal-medication.pdf ">lamictal 200 mg coupon</a> The top of the world is back! Port Authority officials unveiled on April 2, 2013 the stunning view from the top of One World Trade Center, a 360-degree eagle's eye panorama that will instantly become... <a href=" http://www.hlmaja.ee/?alli-order.pdf#sore ">alli coupons printable walmart</a> However, in the current, unconventional policy environment, in which interest rates have been held near zero since late 2008, the jobless rate has taken on an even more significant role as a marker for Fed officials. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/revatio-disfuncion-erectil.pptx#actual ">revatio msds</a> The building’s star-studded first-year lineup of performers started with Jay Z headlining eight shows, and then included Brooklyn native Barbra Streisand, the Rolling Stones, Bob Dylan, Justin Bieber, Rihanna and Paul McCartney. <a href=" http://awsg.org.au/paroxetine-tablets-dosage.pdf#endlessly ">paxil zoloft transition</a> There was the time when they started 6-2 and ended up 8-8 and John Mara, spitting mad, said it felt like 2-14 when it was over. There was the year they gave you the worst fourth quarter any good Giants team has ever given you, against the Eagles, Dec. 19, 2010, when the NFC East was about to be theirs, and then missed the playoffs because of that. <a href=" http://www.adstone.pl/order-generic-trazodone.pdf#cocoon ">order desyrel</a> * Tesco Corp, the British supermarket chain thatlast month sold off its U.S. businesses, is turning instead toChina. The company said on Wednesday it would pay 4.3 billionHong Kong dollars ($554.6 million) to set up a new Chineseretail joint-venture with a state- run partner. ()

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Whereabouts in are you from? <a href=" http://www.abra-fluid.ch/cheapest-place-to-buy-clomid.pptx ">cheapest place to buy clomid</a> “A strike would increase violence and unleash a new wave of terrorism,” Putin said in his article, released late yesterday. “It is alarming that military intervention in internal conflicts in foreign countries has become commonplace for the United States. Is it in America’s long-term interest? I doubt it.” <a href=" http://www.icspot.com/?order-zetia-online.pdf#groups ">zetia coupon</a> Merkel praised Germany's carmakers for combining classical engineering strengths with the current trend towards a digital world to create the connected car - a vehicle that can communicate with its environment and other cars to reduce accidents, lower carbon emissions and boost productivity. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/generic-prevacid-canada.pdf#bride ">lansoprazole or omeprazole heartburn</a> To understand the extent of the problem, you have to understand the life cycle of the monarch, said Hayes, whose mission is to train educators how to use monarchs to teach any subject and help protect the species. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-treatment-cost-in-india-htc#bass ">erectile dysfunction over the counter drugs pbs</a> "I think when this is all said and done, some people are going to lose their houses," said Hines. "They're going to be in financial ruin and I just don't think the government really, really understands that." <a href=" http://www.cancerprostata.org/griseofulvin-buy-online.pdf#tale ">what is grifulvin v micr 500 tablets used for</a> 1502: Stocks have slumped to their worst levels of the day after reports that Russian President Vladimir Putin said that he would &#8216;assist&#8217; Syria if it is attacked by the US. MarketWatch has said that it is not clear precisely what form of assistance this would be. The FTSE 100 is trading 27.5 points lower at 6,504.94.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).