Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://mirrorofrace.org/propranolol-buy-australia.pdf ">safe buy propranolol online</a> A woman in Brooklyn was arrested in a murder-suicide plot in which she allegedly planned to kill herself and her 19-month-old son, but only her son died. She was booked on murder and manslaughter charges. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-reduces-plasma-uric-acid-levels-by.html ">aspirin allopurinol interactions omeprazole</a> But the yen reversed early gains to trade down 0.2percent at 96.510 yen to the dollar. Earlier, it hadstrengthened as much as 0.4 percent to 95.92 yen to the dollar,not far from a seven-week peak of 95.810 yen touched last week,and hit a six-week high at 127.97 yen to the euro. <a href=" http://www.world-television.com/buy-bimatoprost-australia.pdf#eager ">buy bimatoprost online uk</a> A joint OPCW-U.N. mission is to eliminate Syria's chemical weapons, precursor chemicals and production facilities by mid-2014. Syria is believed to have some 1,000 metric tons of blistering and nerve gas agents and the inspectors have to visit more than 20 sites, the OPCW has said. <a href=" http://theclocktowernyc.com/reviews-for-magna-rx.pdf ">where to buy magna rx in philippines</a> Ask.fm executives are understood to have said privately that the company has analysed the profiles of the senders of the bullying messages and concluded that Hannah had set up most of the anonymous identities herself and sent the vast majority of the messages. <a href=" http://www.niec.edu.np/buy-orlistat-60-mg.pdf ">buy orlistat amazon</a> Since Twitter was spun out of a struggling San Francisco startup in 2006, it has grown to approximately 2,000 employees based in 15 offices around the world. Along the way, it helped create new ways for advertisers and corporations to reach audiences, from a "promoted tweets" model now replicated by Facebook and other Internet platforms, to its "second screen" approach to encouraging real-time debate around television programs.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/order-tamoxifen-online-uk.pdf ">tamoxifen uk</a> The United States first cited the 1,429 death toll in a four-page document released by the White House, calling it a "preliminary assessment." Administration officials said that estimate was based on intelligence analysis and never meant to be fixed in stone. Moreover, they expect the ultimate toll will be higher. <a href=" http://lucyhale.com/20mg-accutane-for-6-months.pptx#cord ">isotretinoin 0.025</a> In a country particularly sensitive about suggestions it has not fully faced its Nazi past, officials are scrambling for explanations of why the bell apparently evaded notice for so long. They also are under pressure to justify a ruling by the government agency in charge of historic monuments that it must remain part of the castle as part of its heritage— despite the refusal of the new owner to say what he plans to do with it. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/avanafil-in-uk.pdf ">avanafil for the treatment of erectile dysfunction</a> “She was not simply placating Travis with sex; according to Travis, Jodi was a woman with a voracious sexual appetite. One of Travis’ best friends, Taylor Searle, said Travis revealed to him that Jodi was a sexual dynamo who could achieve numerous orgasms in a row,” writes Jane Velez-Mitchell, who covered the trial for HLN and is the author of “Exposed: The Secret of Life of Jodi Arias,” out Tuesday. <a href=" http://axcomputers.com/clotrimazole-betamethasone-dipropionate-cream-usp-ringworm.pdf ">betnovate scalp lotion for ears</a> BEIRUT, Aug 18 (Reuters) - As the army ruthlessly crushesthe Muslim Brotherhood on the streets of Cairo, having sweptaway its elected president, Egypt is being painted as thegraveyard of the Arab Spring and of Islamist hopes of shapingthe region's future. <a href=" http://brunswickguitars.com/cipro-cheap.pdf#free ">cipro cheap online</a> Rest assured, the new disc offers some key sounds and sensibilities the band never would have found in its early-’90s breakthrough days. But mainly it pays homage to Pearl Jam’s core style, proving it to be remarkably durable and fresh.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).