Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm on holiday <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/where-to-buy-permethrin-spray-uk.pdf#hooter ">buy permethrin insecticide uk</a> Two of the problems that occurred in Detroit that are disturbingly common elsewhere are local governments not making sufficient payments to cover the promised benefits under the pension plans, and the pension funds making unrealistic assumptions about the future earnings of their investments. Moody's says that it believes most of the pensions it examines have a larger funding gap than being estimated by the government officials. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?where-to-get-doxycycline-for-dogs.pdf ">how to get rid of doxycycline rash</a> The Miami Herald is pleased to provide this opportunity to share information, experiences and observations about what's in the news. Some of the comments may be reprinted elsewhere on the site or in the newspaper. We encourage lively, open debate on the issues of the day, and ask that you refrain from profanity, hate speech, personal comments and remarks that are off point. Thank you for taking the time to offer your thoughts. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/betnovate-c-skin-cream-for-pimple-marks.pdf ">betnovate n skin cream</a> "We're a big family, a close family, and this is going to be trying on us for quite a while," Las Vegas police Assistant Sheriff Joseph Lombardo told reporters shortly after the accident. "We will survive it. We'll come back together, and hopefully in my lifetime, it will never happen again." <a href=" http://www.law-business.com/?nexium-20mg-dosage.pdf ">esomeprazole online</a> For more than a week, foreign officials and diplomats from across the globe have flowed into the capital seeking to help break political impasse between supporters and opponents of Morsi. Supporters of the former president continue to hold sit-ins at two main locations in the capital and demand his reinstatement. <a href=" http://www.tdic.it/generico-do-micardis-hct.pdf ">obat micardis plus telmisartan</a> "Despite fragile economic conditions persisting in some parts of the world, notably Europe, British American Tobacco has delivered another good set of results. The business is performing well and we are confident of another year of good earnings growth," Richard Burrows, the chairman of the company said.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Looking for work <a href=" http://www.gcva.com/can-you-buy-nolvadex-in-canada.pdf#forty ">where to buy nolvadex uk muscle</a> Levin, who proposes legislation every year to rid the code of tax breaks that help big companies shield profit from taxes on overseas income, is likely to submit a general letter expressing support for tax reform that is fair and raises revenue, an aide said. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-alli-2014.pptx#sibilant ">where to buy alli weight loss pills</a> Newcastle insisted that they would only contemplate selling their playmaker for almost double that amount but, having made up his mind that he wanted to leave last season, Cabaye downed tools in the hope he could get them to lower the asking price. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/betamethasone-clotrimazole-uk.pdf#arose ">betnovate cream buy online uk</a> BMW Brilliance Automotive Ltd will recall some of its5-series cars produced between 2009 and 2012, according to thewebsite of China's General Administration of QualitySupervision, Inspection and Quarantine. <a href=" http://fireflyitservices.com/accutane-60-mg-online.pdf#somewhat ">accutane 20 mg dosage</a> The European Commission said a statement that it was "stillwaiting for additional written assurances" that the UnitedStates is respecting its agreement with the EU, but had noimmediate plans to propose a suspension of SWIFT to EU members. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/cheap-topamax-100mg.pdf ">generic topamax manufacturers</a> “We are working closely with Macmillan and London Cancer to ensure patients 
receive the highest levels of care, including spending time with every person to gather a full assessment of their needs. We are also 
involving patients and cancer support groups in plans to improve our services.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).